Firma Apple

Podívejte se na upoutávku k nové epizodě Carpool Karaoke s aktéry filmu „Máš ji“


Apple dnes vydal upoutávku na speciální epizodu pořadu Carpool Karaoke, která vyjde tento týden. Hlavními aktéry jsou herci z připravované komedie Máš ji.

Jmenovitě se jedná o Jona Hamma, Eda Helmse a Jeremy Rennera. Minutu trvající trailer odhalí některé písně a to, jak se s nimi toto trio vypořádá. Jedná se například o Bohemian Rhapsody od Queen či You Give Love a Bad Name od Bon Jovi. Epizoda vyjde už v pátek 15. června. Mezitím byla potvrzena druhá série pořadu pod záštitou kanálu CBS, i když Apple se k případné spolupráci zatím nijak nevyjádřil. Pro něho se tak nejspíše jedná jen o jednorázovou záležitost v podobě tohoto speciálu.

Synopse filmu Máš ji

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven.(Vertical Ent.) Trailer na film můžete shlédnout níže.

Zdroj: 9to5mac.com