Bleskovky

Bleskovky jsou krátké a aktuální články o společnosti Apple. Jedná se o spekulace, pohledy nebo krátké dojmy z produktu, hry nebo aplikace.


 

Amazon Alexa

Amazon Alexa nyní podporuje iCloud účty

Amazon aktualizoval svoji digitální hlasovou asistentku Alexu o celkem žádanou funkci, a to podporu iCloud kalendáře. Nyní vidí i do něj.

Apple Logo, Reklama iPhone

Apple vydal další sérii reklam. Tentokrát se zaměřuje na přechod z Androidu

Cupertinská společnost včera vydala novou sérii reklam, v nichž se zaměřuje na přestup z konkurenčního telefonu na iPhone.

nákres iPhonu 8

Objevil se nákres iPhonu 8. Tentokrát bez Touch ID na zádech

Na internetu se objevily další zajímavé nákresy připravovaného iPhonu 8. Jak tedy bude budoucí jablečný telefon vypadat?

App Store, 10 aplikací, Služby Applu, aktualizace v macOS

ČR má v App Store vlastní kategorii aplikací a her

V App Storu se objevila nová sekce. Potěší především české uživatele Apple produktů, protože se zaměřuje rovnou na ČR. Co v ní najdete?

Elektonický inkoust

Klávesnice z elektronického inkoustu u Macbooků? Možná dříve, než si myslíte

Apple si již od roku 2009 patentuje technologii elektronického inkoustu v klávesnici. Velice podobné zařízení již představilo Lenovo. Dočkáme se něčeho takového i od Applu?

macOS 10.13

Seznam přání: Jaký by měl být macOS 10.13?

Apple už za pár dní představí své nové verze operačních systémů iOS, watchOS, tvOS a macOS. V dnešním článku se podíváme, co bychom si přáli od posledního zmíněného.

iPhone 8, Sítě 5G

Apple testuje sítě 5G na budoucích iPhonech

Apple dle nejnovějších informací připravuje své budoucí iPhony na sítě 5G. Zatím jsou ještě „v plenkách“, ale je téměř jisté, že v následujících letech nahradí aktuálně nejrychlejší 4G, tj. LTE.

Microsoft Surface Pro

Microsoft představil Surface Pro s fantastickou výdrží baterie

Microsoft před pár dny představil nejnovější generaci svého notebooku, Surface Pro. Jedná se tedy o nástupce staršího Surface Pro 4.

maketa iPhonu 8

Podívejte se na video, na kterém je maketa iPhonu 8

Čím více se blížíme k oficiálnímu představení iPhonu 8, tím více se objevuje úniků. Nyní se můžete podívat na první video, na kterém je zachycena maketa iPhone 8.

iPhone 9

iPhone 9 se představí nejdříve za rok, už teď ale víme, jaký bude mít displej

Apple ještě ani nepředstavil iPhone 8 a na internetu se už objevují informace ohledně jeho nástupce. iPhone 9 dostane větší displej.

Apple Logo, Reklama iPhone

Apple vydal novou sérii reklam, která nenudí

Apple včera vydal novou sérii reklam, která se zaměřuje na iPhony. Je opravdu originální a určitě se u nejedné z nich zasmějete.

iPhone 8 barvy

Analytik odhalil cenu iPhonu 8. Levný rozhodně nebude

Chystaný jubilejní telefon od Applu má být po delší době přelomový a přinést technologie, o kterých se může konkurenci jen zdát.  Z toho tedy logicky plyne, že iPhone 8 nebude rozhodně levný.

iPad Pro

Objevil se obal připravovaného iPadu Pro 2 s 10,5″ displejem

Apple by dle analytiků mohl představit novou generaci iPadu Pro již za pár týdnů na WWDC. Nyní se objevila fotografie obalu tohoto zařízení.

rendery iPhonu 8

iPhone 8 bude mít možná Touch ID přeci jen na zádech

Během minulých týdnů unikaly informace, že iPhone 8 přinese revoluční Touch ID zabudované přímo do displeje. Nyní se ukazuje, že to tak být nemusí.

Apple Watch Series 3

Nike představuje nové řemínky pro Apple Watch

Při představování Apple Watch Series 2 v září 2016 navázal Apple celkem úzkou spolupráci s výrobcem sportovního oblečení a příslušenství, společností Nike. A právě nyní přichází Nike s novou sérií sportovních řemínků pro Apple Watch.

iPad Pro 2

Apple na WWDC možná představí 10,5″ iPad Pro 2

Vývojářská konference WWDC se bude konat již za pár týdnů a nyní unikají informace, že by zde mohl Apple představit další generaci iPadu Pro.

3D Touch

3D Touch u iPhonu 8 bude stát podstatně více, než u starších modelů

Apple by měl v září představit velmi očekávaný a možná i po delší době revoluční iPhone 8. Ten by ale měl poprvé využít OLED displej a nahradit tak aktuálně používaný LCD displej.

iOS 11, iOS 11 Beta 5

Podívejte se na zatím nejlepší koncept iOS 11

Už za pár týdnů představí Apple svůj nový mobilní systém iOS 11. Nyní se můžete podívat zatím asi na nejhezčí koncept, jaký byl kdy vytvořen.

Kanex Stojánek pro Apple Watch

Kanex představil zajímavý stojánek pro Apple Watch

Výrobce příslušenství Kanex včera představil zajímavý stojánek pro Apple Watch. A v čem že je zajímavý? Dokáže totiž nabíjet jak chytré hodinky, tak iPhone.

Tim Cook, zpomalování iPhonů

Tim Cook diskutoval s youtubery ohledně otázky zpřístupnění iPhonů

Před několika dny se CEO Applu, Tim Cook, sešel s třemi youtubery a probíral s nimi otázky zpřístupnění na zařízeních, jako jsou iPhony a počítače Mac.