Apple Watch

Apple Watch Nike+ dostanou nové řemínky a ciferníky


Společnost Nike oznámila uvedení tří nových variant řemínků, které budou korespondovat s novými ciferníky Apple Watch Nike+. Nebudou ale pro každého.

Dva budou provlékací, které dokonce dostanou reflexní prvky a jeden bude klasický sportovní silikonový. Pokud byste o ně měli zájem, budete si je moci pořídit od 16. listopadu, avšak pouze skrze nákupní aplikaci Nike pro iOS.

Apple Watch Nike

A to navíc jen přímo s hodinkami, protože minimálně ještě půl roku se samostatně prodávat nebudou. Jedná se o barvy Smokey Mauve, Celestial Teal a Olive Flak. Zároveň musíte být členy v Nike Plus Member Shop, což je možná to nejmenší, protože členství je zdarma.

Apple Watch Nike

 

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 mají oproti předchozím generacím hlavně větší displej. Jedná se tak o první velkou aktualizaci designu. Jsou zde dvě velikostní varianty a to 40 a 44 mm, tělo je i celkově hubenější. Displej, který nyní obsahuje jen minimální rámečky, je o 30 procent větší. Pomocí komplikací také dokáže zobrazit poměrně více informací.

Hodinky pohání 64bitový procesor S4. Výkon tak je až dvakrát větší než v případě předchozí třetí sérii. Apple také vylepšil akcelometr a gyroskop. Toto duo senzorů vám nyní umožní detekovat pády. V takovém případě vám hodinky nabídnou možnost zavolat si pomoc. Pokud nezareagujete do minuty, hodinky vám ji zavolají sami.

Přichází Spotify na Apple Watch. Konečně

V tuzemsku jsou dostupné jen modely s GPS, v zahraničí i varianty Cellular. 40mm verze vyjde na 11 290 Kč, 44mm pak na 12 090 Kč a to i co se Apple Watch Nike+ verze týče. Barevné varianty jsou stříbrný, zlatý a vesmírně šedý hliník.

Zdroj: 9to5mac.com