Apple TVApple WatchHomePod

Apple letos představí Apple Watch s LTE a Apple TV s podporou 4K


A máme zde další informace o produktech, které byly objeveny díky zdrojovému kódu chytrého reproduktoru HomePod. Apple TV i Apple Watch aktualizují.

Před pár dny se objevila infromace, která čerpá ze zdrojového kódu reproduktoru HomePod. Nyní se tedy dozvídáme, že Apple by měl během následujících měsíců představit novou generaci Apple Watch s podporou LTE a vylepšenou Apple TV, která přinese podporu 4K (v iTunes se již postupně začínají objevovat filmy právě s 4K rozlišením). Budoucí Apple TV by také měla přinést technologii Dolby Vision a samozřejmě nárůst výkonu pro lepší hraní her.

Apple TV

Co se vzhledu zařízení týče, tak ten se pravděpodobně moc nezmění. Apple Watch Series 3 by mohly být o něco málo tenčí s lepším displejem a podporou chytrých řemínků.

 

Nová Apple TV?

Co se týká Apple TV, tak ta by se mohla dočkat kovového těla a různých barevných variant (klasická černá a bílá).

Apple TV

Doufejme, že Apple také předělá dalkové ovládání, protože nynější ovladač viděl ergonimii maximálně tak z letadla. Píši z vlastní zkušenosti, kdy pokud ovladač například ve tmě nevidíte, podle hmatu absolutně nepoznáte, za jaký konec ho vlastně držíte. A vzhledem k tomu, že na jedné straně se nachází dotyková plocha, již několikrát se mi stalo, že jsem například z přehrávaného filmu omylem vyjel do menu aplikací.

Co na nové úniky říkáte? Dejte nám vědět do komentářů. 

Zdroj: 9to5mac.com