HomePodiPhone

Apple oznámil, že už prodal na 1,2 miliardy telefonů iPhone


Sám CEO Applu Tim Cook oznámil, že tato společnost již prodala více jak 1,2 miliardy jejich telefonů iPhone. Do tohoto čísla jsou zahrnuty všechny generace a různé paměťové varianty.

Loni touto dobou přitom společnost oznámila, že prodala rovnou miliardu těchto telefonů. Trvalo to tedy 12 měsíců, aby bylo prodáno dalších 200 milionů. V rozhovoru Tim Cook označil telefon iPhone jako jedno z nejdůležitějších zařízeních, které změnilo svět a stalo se opravu úspěšným. Úplně nejúspěšnějším, tedy nejprodávanějším, modelem, je duo iPhonů 7.

I touto zprávou tak Apple oslavuje desetileté výročí tohoto revolučního produktu, který byl představen už v roce 2007 a zcela změnil trh s mobilními telefony. Na září letošního roku je tak připraveno představení iPhonu 8, který by měl být vrcholem evoluce, kterou Apple za 10 let na tomto telefonu uskutečnil.

 

Jaký bude iPhone 8?

Úniků je již více než dost, a jak jsme se v poslední době přesvědčili, utajit informace je pro Apple stále složitější. Chystaný iPhone by měl mít displej roztažen až k okrajům a měl by přijít i o ikonické tlačítko Domů, místo kterého se zvětší to zapínající. Zda v něm bude obsaženo Touch ID, či bude na zádech telefonu, nebo dokonce přímo v displeji, samozřejmě známo není.

Zdroj: 9to5mac.com