AirPods

Apple pravděpodobně připravuje 2. generaci sluchátek AirPods stejně jako zcela nový model


Sluchátka AirPods jsou velice oblíbená. A to i na vzdory průtahů s uvedením na trh jeho bezdrátově nabíjeného pouzdra. Navíc se začíná šuškat, že příští rok přijde druhá jejich generace, stejně jako zbrusu nový model řady.

Nové AirPody budou posazeny výše, než současný model. A to co se týče kvality reprodukce i ceny. S touto zprávou přišel Bloomberg, který dále uvádí, že nový model by měl mít i biometrické senzory pro monitorování srdečního tepu. Možná ono pouzdro pro bezdrátové nabíjení bude až jejich součástí a první model se tak žádné razantnější aktualizace nedočká. Díky své nadčasovosti by ale s novinkami stále držel krok a byl prodáván po jejich boku.

Je zde prostor pro nový model?

Poslední dobou se čím dál více proslýchá, že Apple vyvíjí vlastní model sluchátek na uši, který nebude spadat do sortimentu značky Beats a poskytne svým nositelům studiovou kvalitu poslechu. Tato sluchátka by tak měla být zaměřena jako přímá konkurence proti produktům společností Bose a Sennheiser. Sluchátka měla být dokonce představena již letos, ale z důvodu neurčitých komplikací ve vývoji se tak stane až v roce 2019. Možná.

AirPods

Aby toho nebylo málo, příští rok by se mělo dostat i na druhou generaci reproduktoru HomePod. Vypadá to tedy, že Applu docela chybí vymýšlení hudebního hardwaru. Poté, co z velké míry zařízl produkty iPod (prakticky zůstal již jen iPod touch), nabízí jen reproduktor HomePod a právě sluchátka AirPods či drátová EarPods s 3,5mm jack konektorem nebo Lightningem.

Zdroj: AppleInsider.com