Apple Pay

Apple Pay dorazí do ČR v průběhu listopadu či prosince


Apple Pay bychom se v České republice měli dočkat již v průběhu letošního listopadu či začátku prosince. Informovali o tom Hospodářské noviny.

Hospodářské noviny dnes informovaly, že Apple Pay pro Českou republiku je víceméně potvrzeno. Tuto informaci totiž novinám potvrdil důvěryhodný a vysoce postavený zdroj z bankovního prostředí. Informaci také potvrzují další tuzemské banky, které na otázky uživatelů ohledně Apple Pay reagují tak, že s Applem jednají. Nesmíme také zapomenout na zprávu pro investory od Moneta Money Bank, která již v létě hovořila o podpoře Apple Pay v roce 2018.

Apple Special Event již zítra

Již zítra má Apple naplánovanou konferenci Apple Special Event, na které by mělo být kromě nových iPhonů oznámeno také Apple Pay pro Českou republiku, potažmo pro další evropské státy. Načasování se tak zdá být docela ideální, protože se jedná o předvánoční období. Pokud však bude Apple zítra o rozšíření Apple Pay mlčet, může to být problém. Obvykle o rozšíření služby totiž informuje měsíce dopředu a aby najednou oznámil její rozšíření, bez předchozích informací, je nepravděpodobné.

Zdroj: HN.cz