Firma AppleiPhone

Zveme vás na živě komentovaný přenos z Apple Keynote


Pojďte s námi sledovat zítřejší Apple Keynote, na které kalifornská společnost ukáže nové iPhony. Začínáme už v 18.45 ze studia a s hosty!

Opět, jako každý rok, si pro nás Apple připravil velkolepou šou, na které představí nové iPhony. Nebudeme u toho chybět a odvysíláme živě komentovaný přenos z celé akce. Začneme už v 18.45, tedy 15 minut před samotnou Apple Keynote. Ve studiu budou hosté komentovat svými postřehy dění bezprostředně pár minut před začátkem Keynote, po čas celého představování a nezapomeneme ani na krátký souhrn po skončení. Přenos tak může trvat až 3 hodiny. Přenos poběží na Facebooku a můžete ho sledovat i zde v tomto videu:

 

Co čekáme od Apple Keynote

Kromě napětí a zábavy se mnohým určitě naplní předpovědi a jiní budou zklamaní. Už nějakou dobu se zabýváme články s tématikou zítřejší konference a spekulujeme, co si pro nás Apple připraví. Je tak možné, že nejnovější iPhone bude podporovat DualSIM a příchod eSIM se tak zase o rok odloží.

Co nás, v České republice, ale může zajímat, je příchod Apple Pay. Tato platební metoda je rozšířena už do mnoha zemí a není důvod, proč by nemohla fungovat i u nás. Navíc, když patříme mezi nejrozvinutější země co se týče bezkontaktních plateb. Čeká se na potvrzení zítra.

Applu unikl snímek nejlevnějšího iPhonu Xc. Jedná se o fotografii prototypu, ze kterého by měl telefon vycházet. Nic není ale potvrzené, takže zítra se může stát cokoliv.

Největší pozornost bude upřena na vlajkové lodě. iPhone Xs a iPhone Xs Plus (pokud se tak skutečně budou jmenovat) mají znamenat vylepšení stávajícího iPhonu X. Druhý model pak ještě získá větší rozměry. Upravené fotografie nových iPhonů už Applu také unikly a těžko hádat, zda to bylo schválně.

S nimi se ukázaly nové Apple Wacth Series 4 a pokud se naplní předpověď ze začátku roku, dočkáme se většího displeje a tenčího těla. Více nejpravděpodobnějších scénářů naleznete v našem obsáhlém článku.

 

Děkujeme partnerům přenosu Apple Keynote, kterými jsou Applenovinky, iPure, iSetosMacPodpora, iLifeHacking a iPhonefoto.