Příslušenství

Apple AirPower má přijít ještě na konci března

Apple si dává s uvedením bezdrátové nabíječky AirPower načas. Poprvé se o ni zmínil už před více jak rokem


Server Digitimes tvrdí, že dodavatelé mají informace o uvedení bezdrátové nabíječky Apple AirPower na konci tohoto měsíce.

Už několikrát jsme mohli slyšet, že Apple svoji vlastní bezdrátovou nabíječku předvede. Zatím se ale tak nestalo a jediné bližší informace o tomto produktu se k nám dostaly vlastně už v září předloňského roku, kdy ji společnost ukázala na své akci. Původně měla být k dispozici už na konci roku 2017, aby se stihl vánoční prodej.

Apple AirPower dává nyní ještě větší smysl

Dodavatelský řetězec má většinou správné indície k utajovaným produktům. Bezdrátová Apple nabíječka je ale opravdovou lasičkou, která vždy vyklouzne z předpokládaných termínů uvedení.

Apple AirPower
Obrázek, který byl včera nalezen na oficiálním Apple webu.

Nedávná aktualizace AirPods ale dává tušit, že teď by se bezdrátová nabíječka opravdu hodila. Na ni byste kromě bezdrátových sluchátek položili i svůj iPhone a Apple Watch. Všechna zařízení by se nabíjela najednou.

Jiný uznávaný web, Wall Street Journal, zase tvrdí, že výroba mýtické nabíječky byla zahájena na začátku roku. Před pár dny byly nalezeny důkazy o zřízení ochranné známky. Dokonce i samotný Apple ještě včera měl na webu nový obrázek AirPower, ten pak stáhl.

Po aktualizaci AirPods, iMaců a uvedení nových iPadů se tak možná dočkáme ještě jednoho zařízení. Dnes už to nebude, ale ideálním termínem se zdá být pondělní Apple Keynote.

Zdroj