Aplikace a HryiOS

Apple vydal aplikaci Zkratky, která povýší Siri a další úroveň


Apple s iOS 12 vydal také očekávanou aplikaci Shortcuts, neboli Zkratky. Tato aplikace posouvá možnosti Siri mnohem dále, než bylo dosud možné.

Zkratky jsou dostupné pro iPhony a iPady se systémem iOS 12. Jedná se o aplikaci, ve které můžete nastavit nějakou akci a poté určitou reakci. Lze tak například nastavit, že po vyslovení spojení „Share my location“ (nebo kterékoli jiné fráze), se odešle vybrané osobně informace o vaší poloze.

iOS 12 je tu, stahujte!

Fantazii se meze nekladou a vytvořit můžete prakticky cokoli, co aplikace podporují. Lze tak třeba zaznamenávat do aplikace Zdraví počet vypitých šálků kávy (samozřejmě je musíte zaznamenat do aplikace ručně), nebo například vytvořit zkratku pro rychlou volbu vytáčení nějaké osoby. Aplikace má na základní obrazovce hezky zpracovanou galerii již vytvořených zkratek od Applu, takže si je můžete projít a inspirovat se.

Zkratky

Právě tyto funkce jsou dostupné díky nedávné akvizici aplikace Workflow, kterou Apple koupil. Nyní je jen na vývojářích, jak své aplikace upraví a jaké funkce budou ve Zkratkách podporovat.

Do komentářů nám dejte vědět, jak aplikaci využíváte vy.