Aplikace a Hry

Aplikace Skype brzy umožní sdílet obrazovku iOS zařízení

Chybí vám v aplikaci Skype možnost sdílet obsah obrazovky vašeho iOS zařízení? Již brzy se této funkce dočkáte


Vývojáři aplikace Skype oznámili, že plánují ve svých iOS a Android titulech zavést sdílení obrazovky. Tato funkce již probíhá beta testováním.

Microsoft zatím neoznámil, kdy se aplikace Skype této funkce dočká. Vzhledem ke zkušenosti a časovému horizontu, po který byly nové aktualizace dostupné v minulosti, se dá soudit, že to nebude trvat déle jak několik málo měsíců. Všichni uživatelé titulu se zařízením s iOS 11 a novějším tak budou moci sdílet s ostatními to, co se právě odehrává na displeji jejich zařízení.

Aplikace Skype

Můžete tak procházet nejen systémem, ale i různými aplikacemi, protože Skype hovor bude v takovém případě probíhat na pozadí. Tohoto však právě na iOS 10 a zařízeních s ještě starším nainstalovaným systémem nelze dosáhnout kvůli omezení přístupu k paměti. Aplikaci také musíte udělit souhlas k tomu, aby informace z vašeho zařízení mohla sdílet.

 

Aplikace Skype chce udržet krok

Microsoft si je vědom množstvím aplikací, které umožňují přímou komunikaci mezi více účastníky (Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber atd.), proto se také snaží jeho poněkud těžkopádný Skype neustále vylepšovat, aby si zachoval své uživatele.

Skype nově podporuje video hovory s až 50 uživateli

Je samozřejmě fakt, že tuto službu využívá zejména korporátní sféra, ale díky novým možnostem by mohla oslovit i mladší uživatele. Nedávno také společnost představila aktualizaci, která umožňuje podstoupit video hovor mezi až padesáti uživateli. A to je pořádná porce překřikujících se lidí. Řešení FaceTime od Applu totiž zvládne jen 32 uživatelů a to pouze na svých zařízeních. Skype je však multiplatformní, takže jej můžete využívat na iPhonech, iPadech, počítačích Mac, PC ale i zařízeních s Androidem.

icon
Skype for iPhoneSkype Communications S.a.r.lSocial NetworkingZdarmaStáhnout
Zdroj