Příslušenství

Apple AirPower nakonec bude! Tim Cook to dnes oficiálně potvrdil

Po více jak roce se uživatelé konečně dočkají a mohou si koupit produkt, který měl být mrtvý


Dnes Tim Cook na svém Twitteru potvrdil, že nabíječka Apple AirPower se skutečně začne prodávat. Podle všech informací to bude už dnes!

Už se zdálo, že Apple nikdy nabíječku AirPower neuvede a její představení před více jak rokem vyšumí do ztracena. Původně měli inženýři v Cupertinu problém s přehříváním cívek. Jak se ale zdá, zvládli to vyřešit a už dnes si můžete nabíječku předobjednat!

AirPower potvrdil samotný Tim Cook

Zatím není nabíječka v oficiálním obchodě k dostání, takže ani nevíme, kolik bude stát. Očekává se, že cena má být kolem 5 až 6 tisíc korun. Nejvyšší představitel kalifornské společnosti ale produkt potvrdil na svém twitterovém účtu. A když už něco Cook takto vypustí, je to pravda.

Apple AirPower Tim Cook
Tweet, který Tim Cook před chvíli vypustil

Nabíječka dokáže obsloužit až 3 zařízení najednou. Vzhledem k nedávno představeným sluchátkům AirPods, které jsou napájeny bezdrátovým pouzdrem, je AirPower logickým řešením. Kromě sluchátek dáte na podložku i Apple Watch nebo iPhone. Samozřejmě, nabíječka disponuje univerzálním standardem Qi, takže s ní nabijete i jiná zařízení umožňující bezdrátové nabíjení.

Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit a čekat, až Apple spustí dnes večer předobjednávky.

Budete si AirPower objednávat? Napište nám do komentářů!

Zdroj