Jaké jsou ty nejlepší zimní hry v App Store

Zima se zatím moc nepředvedla. Což je pro mnohé určitě dobře. Pokud se ale zrovna vy na sněhovou nadílku těšíte, zahrajte si tyto hry z App Store.

zimní sporty

 

Seznam her z kolekce „Zimní sporty“ z App Store:

 

Alto’s Adventure

Tato velmi pozitivně přijatá a následně četně oceňovaná hra vám poskytne nekonečný sešup z kopce, při kterém budete čelit množství nástrah. Jedná se ale o oddechový titul s příjemným hudebním doprovodem.

icon
Alto's AdventureSnowmanGames129,00 KčStáhnout

 

Snowboard Party 2

Zajezděte si na prkně ve 21 tratích rozesetých po celém světě a rovnou v několika různých módech. Přítomny jsou i skryté lokace, různá komba při skocích a mnoho dalšího.

icon
Snowboard Party World Tour ProMaple Media Holdings, LLCGames99,00 KčStáhnout

 

Dog Sled Saga

Dokážete si představit simulátor závodů se psím spřežením? Pokud ne, a chtěli byste vědět, jak to vypadá, zkuste hru Dog Sled Saga. Málo kdy zažijete více nevšední podívanou.

icon
Dog Sled SagaDan FitzGeraldGames99,00 KčStáhnout

 

Icy Ropes

Skákejte z hory na horu v této zajímavé plošinovce. Máte zde dva charaktery, kteří jsou mezi sebou spoutány lanem. Jakmile jeden doskočí, druhý se musí odlepit od země. Samozřejmě cílem vaší snahy je dostat se co nejdále a přitom nespadnout.

 

Snowboarding The Fourth Phase

Prkno ještě jednou – při hraní Snowboarding The Fourth Phase počítejte se značným přísunem adrenalinu. Čekají na vás poutavé lokace a opravdu dlouhé skoky.

icon
Snowboarding The Fourth PhaseRed Bull Media House GmbHGamesZdarmaStáhnout

 

Dudeski

Tenhle blbec na lyžích to nemá jednoduché. Musí ujíždět před padající lavinou, přitom správně projíždět brankami různě rozesetými po trati a do toho ještě sbírat všude možně se povalující šišky.

Item not available.

 

Ski Safari 2

Ne, tento titul nemá nic společného s internetovým prohlížečem Applu Safari. Za to má podobný námět jako titul Alto’s Adventure. Také se v něm jedná o strmý sešup z kopce, akorát tentokráte na snowboardu místo lyží.

icon
Ski Safari 2SLEEPY Z STUDIOS PTY LTDGames9,00 KčStáhnout

 

NHL SuperCard 2K17

Pamatujete ještě dobu sbírání hokejových kartiček? Ve hře NHL SuperCard 2K17 budete mít opět možnost nashromáždit celou kolekci těch nejlepších hráčů. Jako bonus je pak můžete vyslat i na kluziště, aby se utkaly s protihráči z celého světa.

Item not available.

 

Stickman Ice Hockey

Her s postavičkou Stickmana je opravdová spousta. V této se vrhnete se svým týmem do hokejového zápolení na ledě.

icon
Stickman Ice HockeyDjinnworks GmbHGamesZdarmaStáhnout

 

SuperPro Snowboarding

Pokud toho prkna nemáte pořád dost, můžete se na něm vyřádit i ve hře SuperPro Snowboarding. Obsahuje více jak 1 000 kombinací skokanských triků, čtyři různé módy hry (Slopestyle, Big Air, Rail Jams a Backcountry), možnost hrát multiplayer a to rovnou na 31 tratích.

icon
SuperPro SnowboardingDreamKit Games IncGamesZdarmaStáhnout

 

Icy Rage

Ve hře Icy Rage máte na kluzišti jen dva hokejisty – útočníka a brankáře. Vaším úkolem pak není nic jiného, než vstřelit do protihráčovi brány více puků, než se povede jemu u vás.

icon
Ice RageMountain SheepGames49,00 KčStáhnout

 

Patrick Kane’s MVP Hockey

Těch dobrých simulátorů hokeje na platformě iOS příliš není. Patrick Kane’s MVP Hockey tak patří mezi ty lepší, i když příliš od něho nečekejte – díky tomu, že není licencovaný, nenajdete v něm ani pravé hráče, ani reálné týmy.

Item not available.


Kam dál?