Jděte si zaběhat, nebo to alespoň předstírejte, s aplikacemi z App Store

Vždy je na výběr. Den můžete buď proflákat, nebo aktivně užít. K obojímu najdete v App Store tituly, jež vám zrovna v tom pro vás příjemnějším rády pomohou.

 

Vybrané aplikace z kolekce „Go for a Run…“ z App Store:

 app store

 

Runkeeper

Již název jasně napovídá, že tento hlídač běhu má co do činění se sportem. Kdo by však soudil jen podle něho, byl by překvapen, kolik činností může RunKeeper monitorovat. Mimo obligátní cyklistiky, běhu, chůze zde najdete i takové věci jako lyžování, bruslení či perličky v podobě plavání nebo cvičení na elipticalu. RunKeeper navíc nově umožňuje měřit aktivitu na Apple Watch Series 2 bez nutnosti mít propojený iPhone.

icon
Runkeeper- GPS Running TrackerRunKeeper, LLCHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Nike+ Run Club

Taky jste přes vánoční svátky pěkně nakynuli? Jděte se provětrat ven, a zapněte si u toho tuto cvičicí aplikaci. Uděláte něco pro své zdraví, tělo i ducha, a navíc si budete moci vést podrobné statistiky o tom, kolik jste toho uběhli, kolik jste u toho spálili kalorií, a kam jste vlastně běželi.

icon
Nike+ Run ClubNike, IncHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Strava

Měřte si své aktivity. Je přitom jedno, jestli běháte, nebo raději jezdíte na kole. Strava vám umožní zaznamenat si i svou trasu pomocí GPS nebo vyzvat své přátele k tomu, aby vámi dosažené výsledky pokořili.

icon
Strava Training: Run & RideStrava Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Runtastic

Zůstaňte v pohybu s aplikací Runtastic. Titul umí měřit množství aktivit, o kterých vám pak dá velice podrobné informace. Nemusíte přitom jen běhat nebo se potit v posilovně, stačí vyrazit do přírody, i byť jen na krátkou procházku. Začínat se má pomalu, a nejdůležitější je nepřepálit start.

icon
Runtastic Running & FitnessruntasticHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Ostatní aplikace z kolekce „Go for a Run…“ z App Store:

icon
Freeletics RunningFreeletics GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout
icon
Runmeter Running & Cycling GPSAbvio Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout
icon
Endomondo Sports TrackerEndomondo LLCHealth & FitnessZdarmaStáhnout
Item not available.
icon
RunSocialPaofit Group LimitedHealth & FitnessZdarmaStáhnout
icon
Weight Loss RunningGrinasys Corp.Health & FitnessZdarmaStáhnout
icon
Zombies, Run!Six to StartHealth & FitnessZdarmaStáhnout
icon
Run 5k (GPS & Pedometer) - Couch to 5k planAleksandar VacicHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Vybrané hry z kolekce „…or Maybe Just Pretend“ z App Store:

 

app store

 

Chameleon run

Tomu, komu nestačí jen pelášit kupředu, ale chce něco víc, se může líbit tento titul, který z velké části vznikal v České republice. Vyjma běhání a skákání v něm totiž ještě měníte barvy prostředí. Že brnkačka? Tak to si jenom myslíte.

icon
Chameleon RunNoodlecake Studios IncGames49,00 KčStáhnout

 

Try Harder

Pořád to zkoušíte? Stále? A pořád nic? Musíte víc, a ještě víc a třeba se to povede! Tato jednoduchá hra s jednoduchými pravidly je všechno jen ne jednoduchá. Inu vyzkoušejte sami a uvidíte, za jak dlouho se nabodnete na nějakou nástrahu, spadnete do propasti nebo něco spadne na vás.

 

Blades of Brim

Znáte populární hru Subway Surfers? Od stejných vývojářů je i Blades of Brim, ve které není vaším úkolem nic jiného, než zachránit svět. Přítomny jsou prvky RPG, značné množství brně i zbraní, ale také legendární monstra, která můžete osedlat, aby vám pomohla ve vašem snažení.

icon
Blades of BrimSybo Games ApSGamesZdarmaStáhnout

 

Spider-Man Unlimited

Spider-Man je jeden z nejoblíbenějších komiksových charakterů ze stáje Marvel, proto není divu, že má nejvíc sólových filmů i her. Tento počin je opravdu adrenalinová záležitost v parádní komiksové grafice, ve které běháte, skáčete a také bojujete.

icon
MARVEL Spider-Man UnlimitedGameloftGamesZdarmaStáhnout

 

Mr Jump

Tento titul s panáčkem, který má místo hlavy bílý kvádr, byl vyhlášen jednou z nejlepších her roku 2015. Je to díky jednoduché hratelnosti, příjemné retro grafice a jisté návykovosti, kvůli které si pana Skoka prostě zamilujete.

icon
Mr Jump1Button SARLGamesZdarmaStáhnout

 

Joan Mad Run

John Rambo je žabař, to Joan Rambová je jiná káva. Tam, kde Rambo kosil stovky nepřátel, tato Rambice kosí nepřátel tisíce. A přitom pořád neúnavně běží a běží. Tato hra je ten pravý retro masakr, u kterého zkejsnete pěkně dlouho.

icon
Joan Mad RunHappymagenta UABGamesZdarmaStáhnout

 

Rodeo Stampede

Rodeo Stampede je opravdu nevšedně pojatá běhačka, ve které se vezete na hřbetě daného zvířete. Může to být slon, pštros, a i klidně orel. K tomu všemu si ještě stavíte zoologickou zahradu. Jedná se tedy také o budovatelskou strategii. Zajímavý koncept, příjemné provedení, skvělá hratelnost.

icon
Rodeo Stampede: Sky Zoo SafariFeatherweight Games Pty LimitedGamesZdarmaStáhnout

 

FOTONICA

Chtěli jste vždy vědět, jaké to je běžet rychlostí více než 200 kilometrů v hodině? Tato vizuálně úchvatná běhačka z vlastního pohledu vám to poví. Jen pozor na bolení hlavy a případnou žaludeční nevolnost. Nemáte po ruce kinedryl?

icon
FOTONICASanta Ragione srlGames79,00 KčStáhnout

 

Ostatní hry z kolekce „…or Maybe Just Pretend“ z App Store:

icon
Rayman AdventuresUbisoftGamesZdarmaStáhnout
icon
RedStory - Lil Red Riding HoodFROM PARIS EntertainmentGamesZdarmaStáhnout
icon
Sonic Dash 2: Sonic BoomSega AmericaGamesZdarmaStáhnout
icon
CanabaltLast Chance Media, LLCGames79,00 KčStáhnout
Item not available.
icon
Minion RushGameloftGamesZdarmaStáhnout
Item not available.
icon
Lara Croft: Relic RunSQUARE ENIX LtdGamesZdarmaStáhnout


Kam dál?