Mobilní aplikace V Bezpečí přichází s řadou aktualizací

Mobilní aplikace V Bezpečí, která v případě ohrožení umožňuje uživateli sdílet aktuální polohu a kontaktovat své blízké, se snaží vyhovět požadavkům svých uživatelů a přináší tak čerstvou várku vylepšení.

Jednou z nich je aktualizace modulu „Alarm“, která přinesla možnost jeho aktivace zatřesením a možnost tichého aktivování nouzového tlačítka. Aplikace v tichém režimu odešle nouzovou zprávu nastaveným kontaktům bez aktivace svítilny a hlasité sirény. Tyto funkce lze volitelně zapnout v nastavení aplikace.

V Bezpečí

Další aktualizace se také dočkal modul „Jsem zde“. Ten přichází s možností odeslání v neurgentních případech polohu na libovolné telefonní číslo, nikoli pouze na nastavené nouzové kontakty.
Uživateli velmi žádaná možnost přidání tzv. patrona bez odesílání automatických SMS těmto předem nastaveným kontaktům se také stala nedílnou součástí aplikace.

Jihomoravský kraj představil projekt V Bezpečí na konci září. Od této doby si aplikaci stáhlo již 2195 uživatelů iOS a Androidu. Díky kladným ohlasům uživatelů plánují tvůrci dále pracovat na jejím vývoji a rozšířit kampaň na všechny kraje České republiky.Kam dál?