Twitter nabízí funkci Moments, díky které je možné sledovat LOH 2016

Twitter si pro své uživatele připravil vskutku zajímavou funkci, díky které je možné sledovat veškeré momenty z letošních Letních olympijských her v Riu.

Sociální síť Twitter se před zahájením olympiády rozhodla zveřejnit novou funkci pod názvem „Moments“. Jedná se o možnost, díky které můžete sledovat různé momenty z Letních olympijských her v Rio de Janeiru 2016, a to prostřednictví oficiální aplikace Twitter. Nové „fičury“ se dočkaly všechny dosavadní platformy – iOS, Android a Windows Phone (Mobile).

Uživatelé tak mají možnost sledovat veškeré zajímavé momenty v rámci olympiády, díky kartě, která se nachází na hlavní ovládací liště celé aplikace (ve spodní části). Novinka bude k dispozici pouze v období letních olympijských her, tedy od 5. srpna do 21. srpna 2016.

Twitter

Dříve by kategorie „Moments“ zaplnila pouze časovou osu uživatele se zprávami z jakéhokoliv informačního kanálu až po dobu několika hodin, někdy i dní. Nyní jsou však zprávy z olympiády dostupné hned po dobu jednoho měsíce, tedy v rámci průběhu LOH Rio 2016.

Funkce zatím není dostupná v ČR

Twitter podle informací doufá, že novinka umožní uživatelům sociální sítě jednodušší, rychlejší a přehlednější sledování novinek z letních olympijských her. Díky této funkci je mimo jiné možné sledovat také jednotlivé osobnosti, mediální společnosti a olympioniky.

Nyní mají uživatelé možnost sledovat konkrétní okamžiky vybrané země, která bude v průběhu LOH 2016 soutěžit. Takže ty nejlepší a nejzajímavější okamžiky, které se v tomto časovém období (5. – 21. srpna) stanou, se zobrazí ve vaší časové ose. Pokud prošvihnete sport, který jste chtěli sledovat, můžete se k němu v rámci funkce „Moments“ vrátit i v průběhu příštího dne. U každého momentu uvidíte nejen zvýrazněné výsledky, ale též medaile a další.

Karta „Moments“ je v současné době dostupná pouze v Austrálii, Brazílii, Kanadě, Mexiku, Velké Británii a Spojených státech. Tyto země, kromě Německa, Francie a Japonska, budou také získávat „speciální okamžiky země“ v průběhu těchto letních olympijských her v Riu. Podle dostupných informací bychom se této karty mohli dočkat také my uživatelé v České republice. Bohužel však není jasné kdy.

Twitter si pro všechny uživatele sociální sítě připravuje hned několik speciálních emoji smajlíků, přesněji 207. Ty se aktivují klasickým „hashtagem“ (#), například #CZE.

Jak se vám líbí nová funkce Twitteru? Chtěli byste, aby byla dostupná i u nás v České republice? Napište nám to do komentářů pod článek!

icon
TwitterTwitter, Inc.NewsZdarmaStáhnout

Zdroj: MacRumors

Kam dál?