Soutěžíme o NAS Synology DS218j, odpovězte na jednoduché 2 otázky!

Výkonný dvoujádrový server Synology DS218j poskytuje univerzální řešení pro domácí a soukromé cloudové úložiště. Vyhrajte jej!

Společnost Synology vyrábí skvělé servery NAS (Network Attached Storage), které disponují operačním systémem DSM a jsou výbornou volbou pro ty, kteří chtějí mít uložená data, video, hudbu a další typy souborů na jediném místě a potřebují mít k datům trvalý přístup odkudkoliv.

Synology DS218j

Recenzi poslední verze operačního systému DSM 6.2 si můžete přečíst zde.

 

Soutěž o NAS Synology DS218j

V soutěži stačí odpovědět správně na 2 jednoduché otázky. Každý, kdo najde správné odpovědi, bude zařazen do náhodného slosování a vylosovaný obdrží server DS218j ještě do Vánoc pod stromeček. Soutěž trvá od 5. 12. 2017 do 18. 12. 2017.

Kompletní pravidla soutěže naleznete na stránce Soutěž.

Kam dál?  • Pavel Beneš

    Synology dělá super produkty, Appliště publikuje super články, díky za ně, jen mi přijde trošku líto, že na serveru zaměřeném na Apple produkty nejsem schopen normálně vyplnit formulář na jednom z nich (iPhone 6s). Nebo je problém někde u mě? Pokaždé když tapnu na check button tak mi celá stránka odjede někam na konec a musím formulář znovu hledat a to ještě ani neznamená že je výběr zadán. Mimochodem už ani ten formulář není celý vidět a nejde s ním horizontálně posunout. Nejde to prosím udělat nějak tak, aby to bylo kompatabilní se Safari na iOS? Díky. Vaší práce si ale v každém případě velmi vážím!
    Pavel Beneš

    • Dobrý den, Pavle, díky za komentář. Šířku formuláře jsme přizpůsobili a nyní se nastaví přesně podle displeje zařízení. Odskakování po vyplnění zatím trvá, pokusím se to vyřešit.