Malý, ale zato skvělý reproduktor Sphere SP-1 by LAMAX Beat

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která nás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu?

Přenosných Bluetooth reproduktorů je na trhu celá řada, reproduktory značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu.

Společnost LAMAX Electronics si na svých produktech dává opravdu záležet. Dokazuje to mimo jiné také samotné balení produktu, které je opravdu skvěle zpracované. Je tak trochu pravidlem, že se u kvalitních produktů setkáváme s nekvalitním balením – balení je prostě suché, chybí tomu šťáva. Tady je to jinak.

 

Balení, které zaručeně nezklame

Reproduktor pod názvem Sphere SP-1 by LAMAX Beat mi dorazil ve velmi malé a skvěle vypadající krabičce. Na samotné krabičce se nachází nejen obrázek produktu, ale samozřejmě také jeho funkce, které jsou vyobrazeny jako piktogramy v malých kruzích.

Uvnitř balení se nachází skvěle zpracovaný a malý reproduktor, microUSB kabel, který slouží pro nabíjení baterie. Dále zde najdete propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem. Z toho tedy vyplývá, že ke spárování mezi telefonem a reproduktorem není potřeba jen technologie Bluetooth, ale vystačíte si i s propojovacím kabelem. To má jednu velkou výhodu – šetří baterii nejen reproduktoru, ale také vašeho iOS či OS X zařízení. Součástí balení je též malá karabina, díky které si můžete reproduktor připnout například k pásku od kalhot. Samozřejmě zde nechybí ani jednoduchý a přehledný návod k použití či kartička s poděkováním za váš nákup.

 

Malý, zato skvělý

Pokud jste příznivci malých reproduktorů, které se vám vejdou i do kapsy, je Sphere SP-1 by LAMAX Beat dělaný přímo pro vás. Malý reproduktor značky LAMAX nabízí nejen skvěle zpracovanou konstrukci, ale také zvuk na velmi dobré úrovni, až mě to doslova překvapilo.

Sphere SP-1 by LAMAX beat mě opravdu hodně bavil. Reproduktor jsem často využíval při procházkách, kterých v průběhu testování nebylo vůbec málo. A přesně k tomuto účelu je stvořený – kompaktní reproduktor do každé kapsy. Z toho tedy vyplývá, že můžete mít reproduktor vždy při sobě. Pokud tedy půjdete k někomu na návštěvu a budete chtít poslouchat hudbu, můžete své okolí příjemně překvapit hlasitým a dospěle znějícím zvukem.

 

Bohatá konektivita

Kromě bezdrátového připojení umožňuje Sphere (zkratka SP) také přehrávat hudbu z mnoha dalších zdrojů. Kromě klasického zvukového vstupu pro přibalený audio kabel je to především slot na Micro SD karty, a samozřejmě nechybí ani FM rádio s digitálním tunerem.

Sphere SP-1 by LAMAX Beat

 

Zvuk, ze kterého budete v sedmém nebi

Samozřejmě, nejsme tu od toho, abychom chodili na procházky, ale testovali. Tudíž jsem nelenil a vyrazil na basketbalový trénink, kde je opravdu často rušno. Nečekal jsem, že by vůbec zvuk z tak malého reproduktoru byl v tak rušném prostředí slyšet. Ovšem opak byl pravdou. Zvuk byl slyšet i při několika skákajících basketbalových míčích, díky čemuž dostává společnost LAMAX velkou pochvalu. Zvuk je na opravdu skvělé úrovni v poměru velikost/zvuk. Reproduktor dokáže vyprodukovat velmi hlasitý zvuk, který je obohacen basy.

Sphere SP-1 by LAMAX Beat

 

Velmi jednoduché ovládání

Co se ovládání reproduktoru týče, tak to je velmi jednoduché. Na straně zařízení se nachází hned několik manuálních tlačítek – tlačítko pro přepínání mezi rádiem a módem pro přehrávání hudby, příjem hovoru či spuštění a stopnutí přehrávané hudby, zvýšení a snížení hlasitosti či přepínání mezi jednotlivou hudbou, zapnutí/vypnutí reproduktoru. Samozřejmě lze zařízení ovládat pomocí vašeho telefonu.

Sphere SP-1 by LAMAX Beat

 

Spárování i se starším telefonem

Sphere SP-1 umožňuje díky technologii Bluetooth bezdrátové přehrávání hudby z jakéhokoli mobilního telefonu, tabletu či notebooku v až 20metrovém okruhu. Právě po připojení mobilního telefonu pak umožní integrovaný mikrofon využívat funkce handsfree, a plynule tak přecházet mezi poslechem hudby a telefonním hovorem, aniž by bylo potřeba jedinkrát sáhnout pro telefon do kapsy.

Jestliže rádi posloucháte hudbu a potrpíte si na kvalitě zvuku, ale nechcete utratit desítky tisíc korun, dejte šanci produktům od značky LAMAX. Mohu jen doporučit.

 

Parametry Bluetooth reproduktoru Sphere SP-1

Bezdrátová technologie­ Bluetooth 2.1 umožňující spárování i se staršími zařízeními
Doba přehrávání Až 5 hodin
Max. vzdálenost spárování Až 20 metrů
Režimy reproduktoru Bluetooth reproduktor, digitální FM rádio, MP3 přehrávač, handfree zařízení
Možnosti přehrávání Bluetooth, audio kabel, Micro SD karta
Digitální FM rádio Automatické nalezení dostupných stanic, pamět na uložení nalezených stanic
MP3 přehrávač Přehrává formáty MP3, WAV. Pamět poslední přehrávané skladby.
Handsfree Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru.
Funkce tlačítek reproduktoru Změna režimu, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb / stanic, vyhledávání stanic, ovládání handsfree
Funkce reproduktoru Paměť poslední skladby a stanice, připojení sluchátek
Rozměry 70 x 70 x 40 mm
Hmotnost 100 g

Klady

  • Cena

  • Zpracování

  • Výdrž

  • Zvuk

Zápory

  • Není co vytknout

NázevSphere SP-1 by LAMAX Beat

Cena: 590 Kč

Materiál: plast, guma

Obsah balení: Reproduktor, nabíjecí USB konektor, karabina, propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem, návod k použití, poděkování za nákup

Za poskytnutí produktu děkujeme společnosti LAMAX Electronics.

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která nás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu? Přenosných Bluetooth reproduktorů je na trhu celá řada, reproduktory značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu. Společnost LAMAX Electronics si na svých produktech […]

Hodnocení

Cena
Designové zpracování
Kvalita zvuku
Výdrž baterie

Skvělý

Shrnutí : LAMAX nabízí velmi zajímavé produkty, které nadchnou nejen svým designem, ale také kvalitou zpracování.

User Rating: Be the first one !
94


Kam dál?