Soutěž o obal Logitech BLOK na iPad Air 2

Soutěžíme o obal na iPad Air 2 od Logitechu. BLOK je speciální ochranné pouzdro, které z vašeho iPadu udělá nerozbitné zařízení.

Všichni to známe. Snažíme se něco najít nebo se jen natahujeme pro nějakou věc a omylem shodíme náš cenný iPad. Pokud bude v těchto situacích iPad v ochranném pouzdře BLOK Protective Shell nemusíte se modlit, aby to přežil. Pouzdro je navrženo pro zvládnutí přesně takovýchto situací. Jedinečná polymerová struktura a hranaté rohy dokážou absorbovat pád až z výšky 180 cm.

Všechny porty jsou přístupné a ochranný kryt neomezuje jejich funkci. Ke krytu dostanete také ochrannou fólii, které zabraňuje poškrábání displeje. Pouzdro je také voděodolné. Rozlitý nápoj už vašemu tabletu neublíží. Nehody se prostě stávají.

 

O společnosti Logitech

Logitech je s ročním obratem kolem 1,8 miliardy dolarů největším světovým výrobcem počítačových periférií. Své produkty – počítačové myši a klávesnice, produkty umožňující komunikaci po internetu, přehrávání hudby, domácí digitální zábavu a bezdrátové zařízení prodává ve sto zemích světa. Ve více než třiceti zemích přitom zaměstnává přes 7 200 zaměstnanců.

 


 

Soutěž spočívá v zodpovězení jediné otázky. Pokud zvládnete tipnout správnou odpověď, máte šanci, že vás vylosujeme a pouzdro vyhrajete. Máme pro vás jedno v černém provedení.

Úplné znění soutěže a její podmínky naleznete na stránce Soutěž našeho magazínu.

Kam dál?