Soutěž o obal Logitech BLOK na iPad Air 2

Soutěžíme o obal na iPad Air 2 od Logitechu. BLOK je speciální ochranné pouzdro, které z vašeho iPadu udělá nerozbitné zařízení.

Všichni to známe. Snažíme se něco najít nebo se jen natahujeme pro nějakou věc a omylem shodíme náš cenný iPad. Pokud bude v těchto situacích iPad v ochranném pouzdře BLOK Protective Shell nemusíte se modlit, aby to přežil. Pouzdro je navrženo pro zvládnutí přesně takovýchto situací. Jedinečná polymerová struktura a hranaté rohy dokážou absorbovat pád až z výšky 180 cm.

Všechny porty jsou přístupné a ochranný kryt neomezuje jejich funkci. Ke krytu dostanete také ochrannou fólii, které zabraňuje poškrábání displeje. Pouzdro je také voděodolné. Rozlitý nápoj už vašemu tabletu neublíží. Nehody se prostě stávají.

 

O společnosti Logitech

Logitech je s ročním obratem kolem 1,8 miliardy dolarů největším světovým výrobcem počítačových periférií. Své produkty – počítačové myši a klávesnice, produkty umožňující komunikaci po internetu, přehrávání hudby, domácí digitální zábavu a bezdrátové zařízení prodává ve sto zemích světa. Ve více než třiceti zemích přitom zaměstnává přes 7 200 zaměstnanců.

 


 

Soutěž spočívá v zodpovězení jediné otázky. Pokud zvládnete tipnout správnou odpověď, máte šanci, že vás vylosujeme a pouzdro vyhrajete. Máme pro vás jedno v černém provedení.

Úplné znění soutěže a její podmínky naleznete na stránce Soutěž našeho magazínu.

Kam dál? • N2by

  Ja nevim, me pak pripada ze je to zarizeni na delsi drzeni moc tezky. Kolik ta cela sranda vazi?
  Pripadne pokud je to tezky, jak moc jednoduche je to sundat?

  • Kupodivu je dost lehký. Je to nějaká směs plastu a gumy. Podle oficiálního webu je váha 165 gramů. Obal je ohebný, takže se dá na iPad dát dost jednoduše 🙂

   • N2by

    38% vahy navic mi neprijde malo. Ja sundavam i smartcover, pokud nemam iPad oprenej.