Soutěž o 10 kódů k aplikaci Logopedie. Naučte se vy i vaše děti správně vyslovovat!

Aplikace si dává za úkol naučit vaše děti hezky česky, tedy správně vyslovovat nejčastěji problematické hlásky abecedy. Vyhrajte stažení aplikace zdarma!
 
Hlásky jsou seřazeny od nejlehčí po nejtěžší: B, M, P, N, D, V, T, F, K, G, H, CH, J, Ň, Ď, Ť, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř. V aplikaci na Vás čeká artikulační cvičení pro rozhýbání jazyka a pusinky. Poté projdete přes 800 namluvených slovíček doplněných ilustracemi známé ilustrátorky dětských knížek Venduly Hegerové. Pokud zvládnete všechna slova, můžete trénovat užití slov ve větách, aby se slovíčka lépe zafixovala. Téměř 300 větiček vám s tím pomůže.
 
Nevídanou funkcí je možnost vlastního cvičení, kde si sami vyberete které hlásky dělají vašim dětem problémy a díky tomu trénuje jen ty hlásky, které skutečně potřebuje. Najdete tu i návod pro rodiče jak s aplikací pracovat, doporučení od logopeda a radu kdy a jak se věnovat cvičení a kdy je třeba navštívit odborníka.

icon
Logopedie - hezky českyPavel VitesnikEducation79,00 KčStáhnout

 

Soutěž o 10 kódů k aplikaci Logopedie

Soutěž je až primitivně jednoduchá. Stačí odpovědět na jednu otázku správně a budete zařazení do slosování o 10 kódů k bezplatnému stažení aplikace. Odpovídejte ve formuláři.Kam dál?