Zahrajte si při čekání ve frontě tyto rychlovky z App Store

V App Store naleznete hry, které můžete hrát jen chvíli při čekání na autobus, ale i takové, do kterých když se ponoříte, nebudete se moci odtrhnout. Níže naleznete tituly pro ten první případ.

rychlovky

 

Seznam her z kolekce „Play as you Queue“ z App Store:

 

Reigns

Sedět na trůnu jako středověký panovník není snadná úloha. Vaším úkolem je řídit království přejížděním prstem doleva nebo doprava, činit tak důležitá rozhodnutí a udržet rovnováhu mezi frakcemi svého království. Ale pozor – každé rozhodnutí, které učiníte, ponese nejrůznější následky, a může i ohrozit vaši dynastii. Reigns je nejlepší hrou pro iPhone za rok 2016.

icon
ReignsGHI Media, LLCGames79,00 KčStáhnout

 

Bullet Hell Monday

Trpíte-li epilepsií, této hře se vyhněte obloukem. Hýří totiž barvičkami v tak zběsilém tempu, že z nich až oči přecházejí. Ovládáte v ní malou raketku, která se prodírá skrze zástupy nepřátel, mezi kterými se musí prostřílet. Povede se jí to? Horko těžko.

Item not available.

 

Dan The Man

Dan je karatista, který rozdává rány hlava nehlava, s protivníky se totiž nemá moc času se zdržovat. V patách je mu totiž divoké tornádo. Žánrově je hra něco mezi běhačkou a arkádovou mlátičkou. I tak je to ale docela sranda.

icon
Dan The ManHalfbrickGamesZdarmaStáhnout

 

voi

Myslíte, ze 1+1 jsou 2? A co když je to nula? Hra voi je originální logický titul, u kterého se pořádně zapotíte.

 

RunGunJumpGun

RunGunJumpGun je opravdu divoká pixelová jízda, ve které střílíte a střílíte tak dlouho, než nezemřete, nebo se neprostřílíte skrze zástupy nepřátel až na konec úrovně. Toto není nic pro slabé nátury.

icon
ATOMIK: RunGunJumpGunGambitious BVGames79,00 KčStáhnout

 

Surfingers

Jedná se o endless hru, ve které je vaším cílem dostat se s hlavním hrdinou co nejdále, aniž by jakýmkoli způsobem naboural. Swipnutím nahoru jej po vlně posunete o úroveň výše, opačným směrem zase níže. Vždy jde o to, aby na sebe vlny navazovaly. Pokud do některé nabouráte, nebo z ní spadnete, končíte.

 

Huetopia

Hra Huetopia je další zajímavou logickou hrou, která je vyvedena ve velice minimalistickém designu.

icon
HuetopiaEko MirhardGames25,00 KčStáhnout

 

PinOut!

PinOut! Je nekonečný pinball, od tvůrců populárního titulu Smash hit, ve kterém musíte dostat kuličku co nejdále na nekonečném hracím stole a sbírat přitom četné bonusy.

icon
PinOut!Mediocre ABGamesZdarmaStáhnout

 

Joan Mad Run

John Rambo je žabař, to Joan Rambová je jiná káva. Tam, kde Rambo kosil stovky nepřátel, tato Rambice kosí nepřátel tisíce. A přitom pořád neúnavně běží a běží. Tato hra je ten pravý retro masakr, u kterého zkejsnete rozhodně déle než 5 minut.

icon
Joan Mad RunHappymagenta UABGamesZdarmaStáhnout

 

Bonecrusher

Ve hře Bonecrusher se ujímáte role lebky a hledáte kosti ze zbytku svého těla. Ano, je to morbidní, ale neděste se. Grafika je docela milá, i když vaši hlavu často rozdrtí devastující bodáky padající ze stropu chodeb, kterými se proplétáte. Ještě že tu jsou ty powerupy.

icon
Bonecrusher: Free Awesome Endless Skull & Bone GameREALITY SQUARED GAME CO., LIMITEDGamesZdarmaStáhnout

 

Nekosan

Hledáte nevšední logickou hru? Je až neuvěřitelné, co vývojáři mobilních her mohou vymyslet. Dokážete kočičku dostat až na konec úrovně a přitom posbírat všechny bonusy?

icon
Nekosan1Button SARLGamesZdarmaStáhnout

 

Flip Diving

Pořádně se odrazte a skočte. Jakmile jste ve vzduchu, začněte svou postavou vytáčet salta a piruety. Nezapomeňte ale při svém pádu také sbírat cenné hvězdy.

icon
Flip DivingMiniclip SAGamesZdarmaStáhnout

 

Steppy Pants

Ve hře Steppy Pants ovládáte ovíněného zombíka, se kterým se snažíte dojít co nejdál. I když je cesta rovná, díky nutnosti přesného načasování vašeho doteku prstu displeje, aby ovládaná postava udělala krok, je obtížnost doslova smrtelná. Takže hodně štěstí.

icon
Steppy PantsS Games Pty LtdGamesZdarmaStáhnout

 

Galaga Wars

Galaga Wars je vesmírná střílečka po vzoru hitu Space invaders, jen s tím rozdílem, že je v moderním pojetí s množstvím powerupů. Lehká ale rozhodně není.

 

Stretch Dungeon

Dokážete vousatého staříka ve hře Stretch Dungeon osvobodit ze spletitého vězení? Alespoň se o to můžete pokusit, ale počítejte s tím, že se vám pěkně promažou všechny mozkové závity.

icon
Stretch DungeonNitromeGamesZdarmaStáhnout

 

Disco Dave

Dave je disko borec, a ve Stardance by jistě strčil levou zadní do kapsy i takového Pavláska. Čím víc triků s ním na parketě dokážete udělat, tím více poroste vaše skóre.

icon
Disco Dave - Best cool dance free game for kidsAmused Sloth LimitedGamesZdarmaStáhnout

 

One More Jump

One More Jump je zběsilá skákačka, ve které hlavní roli hraje i gravitace. Dokážete sebrat tři modré kostičky v každé z více než 70 úrovní? Kdyby vám to přišlo málo, každý den přibývá jedna nová.

Item not available.

 

It’s a Space Thing

V roli kosmonauta se snažíte přežít v zákeřném vesmíru. Je jasné, že bez pořádného palebného arzenálu to nepůjde. Připravte se na adrenalinový zážitek plný opravdu hodně pixelové grafiky.

icon
It's a Space ThingBrad ErkkilaGamesZdarmaStáhnout

 

Leap Day

Leap Day je pěkná retro arkáda, ve které přibývá každý den jedna úroveň. A ta vám akorát těch pět minut času denně zabere, takže směle do toho.

icon
Leap DayNitromeGamesZdarmaStáhnout


Kam dál?