RunKeeper nyní umožňuje měřit aktivitu na Apple Watch Series 2 bez iPhonu

Zabudovaná GPS v Apple Watch Series 2 dovoluje měřit aktivitu bez použití iPhonu. S RunKeeperem teď můžete vyběhnout pouze s hodinkami.

Nejnovější aktualizace aplikace RunKeeper dokáže využít zabudovanou GPS v Apple Watch Series 2. To umožňuje zaznamenat uběhnutou trasu bez nutnosti propojování s iPhonem. Nemusíte se tak o něj při běhu bát a v klidu ho nechte doma.

 

RunKeeper dovoluje 4 typy záznamů aktivity

Aplikace podporuje čtyři typy cvičení. Běh, Chůzi, Jízdu na kole a Další. Některým uživatelům může vyhovovat více obrazovka během aktivity. Ta ukazuje vše potřebné. Při jízdě na kole třeba sílu GPS signálu. To se hodí především, když budete jezdit někde v lese, kde se signál často a rád ztrácí.

RunKeeper

Během tréninku lze také sledovat aktuální graf tepové frekvence. Představuje to další možnost k současnému zobrazení tepů numericky. Máte tak více způsobů, jak si tepovku zobrazit.

Samozřejmostí je také úprava úvodní obrazovky, kde si zvolíte, jaké údaje chcete při cvičení vidět. Hlasová odezva vás pak upozorní na každý dokončený úsek při běhu. Po dokončení aktivity se zobrazí statistický souhrn.

 

Už zkoušíte RunKeepera pro Apple Watch? Dejte nám vědět, jak jste spokojení!Kam dál?