Podívejte se na nádherné rendery iPhonu 8

Apple by měl v září představit po boku iPhonu 7s a 7s Plus také jubilejní iPhone 8 (nebo také iPhone X či iPhone Series). Dnes vám přinášíme rendery, které jsou založené na zatím uniklých informacích.

Jubilejní iPhone 8 by měl být vyroben z luxusních materiálů podobně, jako legendární iPhone 4/4S. To znamená, že zde nejspíše najdeme materiály jako například sklo či kov. Dle úniků je téměř jisté,  že Apple roztáhne displej až k okrajům podobně, jako to má aktuální Samsung Galaxy S8. Tímto krokem se předpokládá, že by se do těla menší verze iPhonu s 4,7″ displejem (například iPhone 7) vešel displej s úhlopříčkou 5″. To samé platí o větších verzích, kde má aktuální iPhone 7 Plus 5,5″ displej, který by se roztáhnul na 5,8″.

 

Rendery iPhonu 8 ukazují vertikální duální objektiv

Dle uniklých nákresů zařízení také známe fakt, že by zde měly být umístěny čočky duálního fotoaparátu vertikálně a nikoli horizontálně, jak to můžeme znát z iPhonu 7 Plus.Velkou novinkou by také měl být zabudovaný senzor Touch ID přímo ve vrstvě displeje, což by znamenalo po mnoha letech opět revoluci. Nesmíme také zapomenout na podporu bezdrátového nabíjení, které by mohlo být opravdu bezdrátové bez nutnosti pokládat iPhone na speciální podložku.

 

Prozatím můžeme jen čekat na další úniky informací a hlavně na oficiální představení v září tohoto roku.

Do komentářů nám můžeme dát vědět, co si myslíte o iPhonu 8.

Zdroj: Appleinsider.comKam dál?