Vybíráme příslušenství pro Apple produkty

Každý týden pro vás budeme vybírat zajímavé příslušenství k vašim Apple produktům. Po Vánocích jsou navíc všude velké slevy.

 

LAMAX Tech BFit

Bluetooth náramek od české firmy za slušný peníz. Výdrž na jedno nabití až 7 dní, OLED displej, vodotěsnost nebo zobrazení příchozích hovorů a zpráv. To jsou hlavní výhody tohoto produktu. Mezi výborné vychytávky patří také aktivace displeje pohybem zápěstí nebo dálková spoušť fotoaparátu na spárovaném telefonu. Monitoring spánku s tichým buzením vibracemi je samozřejmostí.

 

 

Apple Watch 2 42mm

Jedinečné chytré hodinky přímo od Applu. Apple Watch Series 2, jak zní oficiální název produktu, se pyšní zabudovanou GPS, a ještě rychlejší odezvou než první verze. Nutností je propojení hodinek s iPhonem. Pokročilé aplikace a jednoduchost ovládání dělá z těchto chytrých hodinek nejlepší produkt svého druhu na trhu.

 

 

Marshall Stockwell

Bezdrátový reproduktor legendární značky Marshall. Zřejmě nejhezčí ze všech malých repráčků na trhu. Výdrž na nabití je až 25 hodin, a kromě bezdrátového Bluetooth lze propojit s přehrávačem i klasickým 3,5mm jack konektorem. Nepatří k nejmenším a nejlehčím, váží něco málo přes kilo, ale nabídne výkon 27 wattů. To už stačí na pořádné otrávení sousedů!

 

 

DJI Phantom 3 Standard

Drony jsou stále populárnější a společnost DJI patří k předním výrobcům. Dron Phantom 3 je pokročilejším letounem. V balení v ceně dostanete i kameru s rozlišením 2 704 x 1 520 pixelů, microSD kartu s kapacitou 8 GB a ovládání s držákem pro mobilní telefon. Díky aplikaci se pak na telefonu objevuje živý náhled toho, co dron vidí. Na jedno nabití můžete létat až 25 minut.

 

 

Playstation 4 Slim 500 GB

Herní konzole není úplně typickým příslušenstvím k některému z Apple produktů. I tak se jedná o velmi populární produkt, a navíc nyní s příjemnou cenou. Nejprodávanější konzole, kterou je Playstation 4 od Sony, je nyní k dostání za něco přes 6 000 Kč. V tenkém provedení ji dáte kamkoliv, a díky možnosti propojení s iPhonem můžete využít telefon jako ovladač.

 

 Kam dál?