Vybíráme příslušenství pro Apple produkty

Každý týden pro vás budeme vybírat zajímavé příslušenství k vašim Apple produktům. Před Vánoci navíc můžete náš seznam využít jako inspiraci.

 

Xiaomi Mi Band 2

Chytrý náramek od Xiaomi už ve své druhé generaci. Umí vše, co byste od takového zařízení měli čekat. Změří ušlou vzdálenost, monitoruje spánek a propojíte ho pomocí Bluetooth s aplikací. Obsahuje OLED displej a také je voděodolný, takže mu sprcha neuškodí. Nejlepší jsou na něm ale dvě věci. Nabitý vydrží kolem jednoho měsíce a jeho cena se pohybuje kolem tisícovky.

Recenzi první generaci si můžete přečíst v tomto našem článku: Xiaomi MiBand – nejlevnější fitness náramek.

 

Lamax Beat Prime P-1

Bezdrátová sluchátka jsou hitem posledních let. Kvalitní špunty a ještě s bluetooth připojením za slušné peníze ale není jednoduché pořídit. Česká značka Lamax nabízí svůj model Prime P-1 za cenu kolem 1200 Kč. Za ně dostanete kvalitní dvojici monitorů s výdrží kolem 5 hodin na jedno nabití a s bezdrátovým dosahem 10 metrů.

Recenzi sluchátek jsme nedávno sepsali: Sportování vás se sluchátky Prime P-1 by LAMAX Beat bude bavit.

 

JBL GO

Není mnoho bezdrátových reproduktorů na trhu, které stojí do 1 000 Kč a hrají dobře. GO od JBL je snad jediný svého druhu. Kromě hudby z něj může přicházet telefonní hovor a nabijete ho přes dodávaný USB kabel. Na jedno nabití vydrží hrát 5 hodin a na výběr máte z několika barevných variant.

Recenze a video jsou k dispozici zde: JBL GO – malý zázrak mezi bezdrátovými reproduktory.

 

Dron AEE TORUK AP9 – AEE0009

Drony se pomalu rozšiřují i mezi běžné uživatele a díky cenové dostupnosti jich můžeme vídat ve svém okolí stále více. Jestli si chcete vyzkoušet, jaké to je, řídit jeden takový, běžte pro začátek do AEE Toruk AP9. Tato kvadrokoptéra vás finančně nezruinuje a poskytuje už pokročilejší možnosti ovládání. Za cenu kolem 10 000 Kč tak dostanete hezkou hračku.

 

Zikko Lightning kabel

Novinkou je Lightning kabel od společnosti Zikko. Nabízí větší odolnost oproti originálnímu, několik barev, které ladí s vaším iPhonem a v neposlední řadě je oboustranný. Nemusíte tak hlídat, jakou stranou ho do USB portu zasouváte. Samozřejmostí je certifikace, takže vás nebude otravovat hláška v systému iOS 10 o nekompatibilitě příslušenství.Kam dál?