Kategorie: Příslušenství

iHealth View

iHealth View změří tlak a vše přehledně uloží do aplikace

Měřič krevního tlaku může vypadat hezky, být malý a umět propojit se s aplikací v telefonu. iHealth View vše toto splňuje a je klinicky testovaný.

Beoplay H9

Beoplay H9 jsou sluchátka z jiného světa. Jednou je nasadíte a už nesundáte

Pohodlnější a hezčí sluchátka nehledejte, Beoplay H9 dosáhly na vrchol. Jak jsou na tom v ostatních činnostech? Dostavují se zvukové orgie?

motorola

Motorola představila Moto Mod od Polaroidu. Nyní si vytisknete fotky přímo v mobilu

Motorola spojila síly s Polaroidem a společně tyt značky představily nový Moto Mod pro telefony řady Z. Insta-Share vám vytiskne fotky přímo v/na mobilu.

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic chce konkurovat Apple Watch. Daří se mu to?

Fitbit uvedl svoje první opravdu chytré hodinky a hodlá s nimi bojovat o nejvyšší pozice. Jaké jsou Fitbit Ionic s možností instalace dalších aplikací?

Bezdrátový reproduktor HomePod

Další generace bezdrátového reproduktoru HomePod bude využívat FaceID

iPhone X nás navnadil a technologie rozpoznávání tváře, kterou nazývá FaceID, by se měla rozšířit do dalších produktů. HomePod nevyjímaje.

LaMetric Time

LaMetric Time je chytrý LED panel, který zobrazí vše, co budete chtít

Chytrý LED panel LaMetric Time je zřejmě jediný svého druhu. Jedná se o stylové zařízení, které vás informuje o všem, co se ve vaší chytré domácnosti děje.

Harman Kardon Go + Play

Harman Kardon Go + Play je robustní elegán s výrazným zvukem

Bezdrátový reproduktor Harman Kardon Go + Play ukazuje, jak má vypadat přenosné audio zařízení. Je sice o něco větší, ale na oplátku nabídne dokonalý zvuk.

Butterfly IQ

Butterfly IQ je malé ultrazvukové zařízení, které na displeji iPhonu ukáže rakovinu

Nový přístroj Butterfly IQ funguje na principu ultrazvuku a dokáže detekovat rakovinu v těle. iPhone pak slouží jako displej.

kožený návlek

Apple začal prodávat kožený návlek na jeho 12palcový MacBook

Po opětovném nahození Apple Online Storu v něm nepřibyly jen nové iPhony X, které si již můžete předobjednat, ale i kožený návlek pro 12palcový MacBook.

kochleární implatát Nucleus 7

Nucleus 7 je kochleární implantát s cejchem Made for iPhone

Apple a společnost Cochlear oznámili svou spolupráci již v červenci letošního roku. Nyní představili model Nucleus 7, který se pyšní certifikátem Made for iPhone.

Fitbit Alta HR

Fitbit Alta HR změří vše, co v aktivním životě potřebujete

Fitness náramek s dlouhou výdrží, měřením tepové frekvence a chytrými funkcemi. To je Fitbit Alta HR. A potěší nejen zapálené sportovce.

BML Safe HomeSet

BML Safe HomeSet vám zabezpečí domácnost a finančně nezruinuje

Bojíte se o svoji domácnost a chcete ji nějakým způsobem zabezpečit? Pokud ano, tak „bezpečnostní balíček“ BML Safe HomeSet vám pomůže.

USB-C kabely Leitz

USB-C kabely Leitz skvěle doplní nejen MacBook Pro

Můj boj s porty na novém MacBooku Pro pokračuje. USB-C kabely Leitz hodně pomohly a v brašně s počítačem nesmí chybět. Stojí za to?

Trust SIla

Trust Sila jsou levná bezdrátová sportovní sluchátka. A co zvuk?

Bezdrátová sluchátka na sport hledá nejeden milovník poslechu hudby při běhu. Jestli máte navíc hluboko do kapsy, koukněte na Trust Sila.

Yale smart Living

Yale smart Living uvádí na český trh produkty pro chytré zabezpečení domácnosti

Společnost ASSA ABLOY uvádí na český trh kompletní řadu produktů pro zabezpečení domácností Yale Smart Living. HomeKit zatím nepodporuje.

Totm+Travl

Totm+Travl je dock pro Apple Watch se spoustou funkcí

Dřevěný dock Totm+Travl je krásný kus příslušenství pro vaše Apple Watch. Navíc poskytuje množství funkcí, které u jiných docků jen tak nenajdete.