Sportování vás se sluchátky Prime P-1 by LAMAX Beat bude bavit

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která vás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu?

Skvělých bluetooth sluchátek je na trhu celá řada, sluchátka značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu.

Společnost LAMAX Electronics si na svých produktech dává opravdu záležet. Dokazuje to mimo jiné také samotné balení produktu, které je opravdu skvěle zpracované. Je tak trochu pravidlem, že se u kvalitních produktů setkáváme s nekvalitním balením – balení je prostě suché, chybí tomu šťáva. To se však v tomto případě rozhodně říct nedá.

 

Balení, které vás bude bavit

Sluchátka pod názvem Prime P-1 by LAMAX Beat mi dorazila ve velmi malé, ale zato krásně zpracované krabičce. Na samotné krabičce se nachází nejen obrázek produktu, ale také jeho funkce, které jsou vyobrazeny jako piktogramy v malých kruzích (na zadní straně krabičky).

Uvnitř balení jsou krásně zpracovaná sluchátka, microUSB kabel, který slouží pro nabíjení baterie. Dále zde najdete tři velikosti náhradních špuntů do uší, to kdyby vám náhodou původní nevyhovovaly. V balení nechybí ani přídavné ušní háčky, zkracovač kabelu, velmi pevné pouzdro na sluchátka či tři nálepky LAMAX Beat. Samozřejmě zde nechybí ani jednoduchý a přehledný návod k použití či kartička s poděkováním za váš nákup.


O společnosti LAMAX Electronics

LAMAX Electronics je původní česká značka, která si na trhu udělala jméno prodejem vlastních sportovních kamer a kamer do auta. Rychle se rozvíjeli a brzy expandovali do dalších zemí. V současné době nabízí své výrobky po celé Evropě. V roce 2016 pod značkou LAMAX Beat rozšířili svoje portfolio o produkty z oblasti audio techniky.


 

Pro sportovce jako dělaná

Jestliže jste příznivci aktivních sportů, jsou Prime P-1 by LAMAX Beat dělaná přímo pro vás. Velmi malá špuntová sluchátka  nabízí nejen velmi kvalitně zpracovanou konstrukci, ale také zvuk na velmi dobré úrovni.

Prime P-1 by LAMAX Beat

Okolí vám bude cizí

Prime P-1 by LAMAX Beat mě opravdu hodně bavila. Sluchátka jsem především využíval během tréninku, a vězte, že hrála opravdu skvěle. Člověk se během tréninku maximálně soustředil, a to díky skvělému tlumení okolního zvuku. Musím uznat, že je zvuk na velmi dobré úrovni, až mě to samotného překvapilo. Hlasitost a příjemné basy vás budou rozhodně bavit. Každopádně, pokud půjdete na silnici s velkým provozem motorových vozidel, dávejte si maximální pozor – jde o vaše bezpečí.

 

Ovládání, které si zamilujete

Jednoduché ovládání umožňuje nejen nastavení hlasitosti a přeskakování skladeb, ale též příjímání a správu hovorů. To vše pomocí technologie handsfree. Mikrofon se nachází na ovládacím panelu, tudíž se nemusíte bát, že by vás druhá strana špatně slyšela.

Prime P-1 by LAMAX Beat

Při aktivním sportování se vám mohou potit ruce. Pokud byste tedy sáhli do kapsy pro telefon, nemuselo by to s ním dopadnout vůbec dobře. Bezdrátová sluchátka od LAMAX Beat tento problém jednoduše vyřeší – mobil zůstane v bezpečí.

 

Skvělé dílenské zpracování

Co se mi na sluchátkách opravdu líbilo, bylo jejich skvělé dílenské zpracování. Prime P-1 nabízí velmi minimalistický design, který je podobný klasickým „špuntům“. Hlavní část sluchátek je vyrobena z ušlechtilého kovu a na svém konci skrývají magnet. Díky tomu můžete obě sluchátka lehce spojit.

P1-OK03

Váha sluchátek činí pouhých 15 gramů, tudíž je na uších vůbec neucítíte. Kabel je mimo jiné potažen kvalitním textilním potahem, což dává P-1 opravdový šmrnc.

 

Parametry Bluetooth sluchátek Prime P-1

Bezdrátová technologie­ Bluetooth v4.1
Podpora profilů HFP v1.6, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
Multipoint spárování 2 x HFP, 2 x A2DP
Max. vzdálenost spárování Až 10 metrů.
Baterie 3,7V Lithium-polymerová 70 mAh
Doba přehrávání Až 5 hodin.
Doba pohotovostního režimu Až 120 hodin.
Doba nabíjení Maximálně 2 hodiny.
Režimy sluchátek Bluetooth sluchátka, handsfree zařízení.
Handsfree Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na sluchátkách.
Funkce tlačítek sluchátek Ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, ovládání handsfree.
Funkce sluchátek Multipoint spárování, monitorování stavu baterie na iOS zařízeních.
Konstrukce Kovové špunty s magnetem pro spojení sluchátek, odolný kabel s textilním potahem.
Velikost měniče 10 mm
Hmotnost 15 g

Klady

  • Zpracování

  • Zvuk

Zápory

  • Cena

NázevPrime P-1 by LAMAX Beat

Cena: 1 290 Kč

Materiál: kov

Obsah balení: Sluchátka, nabíjecí microUSB kabel, 3 velikosti ušních šputnů, přídavné ušní háčky, zkracovač kabelu, pevné pouzdro na sluchátka, 3 nálepky LAMAX Beat, návod k použití, poděkování za nákup.

Za poskytnutí produktu děkujeme společnosti LAMAX Electronics.

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která vás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu? Skvělých bluetooth sluchátek je na trhu celá řada, sluchátka značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu. Společnost LAMAX Electronics si na svých […]

Hodnocení

Cena
Dílenské zpracování
Kvalita zvuku
Výdrž baterie

Skvělý

Shrnutí : LAMAX nabízí velmi zajímavé produkty, které nadchnou nejen svým designem, ale také kvalitou zpracování. Výjimkou nejsou ani sluchátka Prime P-1.

User Rating: Be the first one !
91


Kam dál?