Jaké novinky na nás čekají ve verzi Pokémon GO 1.5?

Před pár dny se uživatelé velmi populární hry Pokémon GO dočkali aktualizace, která přináší hned několik zásadních změn. Jaké to jsou?

Vývojáři z firmy Niantic před pár dny aktualizovali svou nejnovější a zároveň nejpopulárnější hru v App Storu, Pokémon GO. Ta nyní přichází ve verzi 1.5 a nabízí hned několik zásadních vylepšení, opravy chyb a další. Novinkou je například funkce „Pokémon Appraisal“.

 

Novinky ve verzi 1.5

Pokémon GO ve verzi 1.5 přináší velmi zajímavou novinku v podobě funkce „Pokémon Appraisal“. Jedná se vlastně o zhodnocení pokémonů, kdy vám váš týmový leader (Candela, Blanche nebo Spark) prozradí, zda je daný Pokémon použitelný k boji, anebo spíše k obraně. Dále se díky této „fičurce“ dozvíte, jak svého pokémona vlastně použít – jestli na dobývání či obranu.

Pokémon GO 1.5

Vývojáři se společnosti Niantic taktéž zapracovali na vylepšení své aplikace. Ta je teď podle reakcí nyní mnohem stabilnější a na starších zařízeních se tolik neseká, jak tomu bylo doposud. Firma i tak nadále pracuje na nových funkcích, kterých se podle všeho dočkáme v příštích několika dní.

 

Co přinesla předchozí verze Pokémon GO 1.3?

Pokémon GO myslí i na vaši bezpečnost

Jestliže se hráči Pokémon GO rozhodnou použít pro lovení svých imaginárních mazlíčků automobil, samotná hra je bude varovat na příliš vysokou rychlost. Nicméně, pokud budete chtít ve hře i nadále pokračovat, můžete nově kliknout na tlačítko, díky kterému aplikaci řeknete, že sedíte na místě spolujezdce, nikoliv řidiče. Pokémon GO vás tedy pustí ke hře a vy si můžete nadále vychutnávat lovení pokémonů i za jízdy. Vylepšení se dočkaly také hody pokéballem. Pokud jej hodíte obloukem, dočkáte se konečně správného počtu zkušeností u hodů – „Nice“, „Great“ a „Excellent“.

Pokemon GO

Další novinky

Hra společnosti Ninantic nabízí též lehce změněnou funkci, která se nově nazývá „Sightings“. Ta nyní uživatelům ukáže pokémony, kteří byli spatřeni v určené oblasti. Další novinkou je ilustrace trávy, která se zobrazuje za každým pokémonem. Podle oficiálního vyjádření Niantic Inc. se této novinky dočkalo pouze několik uživatelů, neboť je funkce ve fázi testování. Další drobnou změnou je možnost upravit si uživatelské jméno, které jde změnit pouze jednou. Hráči se mimo jiné dočkali několika oprav chyb, na které si uživatelé nespočetněkrát stěžovali.

Už jste si nainstalovali nejnovější aktualizaci Pokémon GO 1.5? Jak se vám líbí? Napište nám to do komentářů pod článek!

Zdroj: 9to5macKam dál?