Jaké jsou ty nejlepší komiksové hry v App Store

Máte rádi komiksy? A raději je čtete, nebo se na ně díváte na velkém plátně či v televizi? Díky hrám z App Store si můžete jejich příběhy zahrát i na mobilech a tabletech.

batman

 

Seznam her z kolekce „Comic-Inspired Games“ z App Store:

 

Batman – The Telltale Series

Vžijte se do role Bruce Wayna a prozkoumejte jeho spletitý příběh. Každá vaše akce bude mít jistý dopad na další události, proto važte každého svého kroku.

icon
Batman - The Telltale SeriesTelltale GamesGames149,00 KčStáhnout

 

MARVEL Contest of Champions

Připravte se na epický boj hrdinů společnosti MARVEL. Sestavte si svůj vlastní tým vysněných charakterů a bijte se s ním za svobodu světa. Nic víc, nic míň.

icon
MARVEL Contest of ChampionsKabam Inc.GamesZdarmaStáhnout

 

The Walking Dead: Michonne – A Telltale Miniseries

The Walking Dead je populární televizní série, ve které hrají hlavní roli zombíci. Natrhněte jim triko v těchto nových epizodách.

icon
The Walking Dead: Michonne - A Telltale MiniseriesTelltale GamesGames149,00 KčStáhnout

 

MARVEL Avengers Academy

Vytvořte vzdělávací centrum pro všechny superhrdiny. Rekrutujte je a učte je využívat svých schopností. Nechybí zde ani jejich sociální vyžití a samozřejmě ani postupné vylepšování jejich dovedností.

icon
MARVEL Avengers AcademyTinyCo, Inc.GamesZdarmaStáhnout

 

Dog Mendonca

Ve hře Dog Mendonca jako roznašeč pizzy vyšetřujete velice zapeklitý případ. To vše v parádní ručně kreslené grafice s velice atmosférickým hudebním doprovodem. Při téhle hře vám půjde mráz po zádech, zároveň se ale velice pobavíte.

icon
Dog MendoncaFISHLABSGames149,00 KčStáhnout

 

Spider-Man Unlimited

Spider-Man je jeden z nejoblíbenějších hrdinů. Ve hře Spider-Man Unlimited budete potírat zločin ve městě New York a to ve více jak 200 možných vzhledů tohoto pavoučího ochránce. Čeká tu na vás množství bojových scén a rovná čtyřicítka bossů, mezi kterými samozřejmě nechybí ani ti největší zloduši, mezi které se řadí i nikdo jiný než Zelený Goblin.

icon
MARVEL Spider-Man UnlimitedGameloftGamesZdarmaStáhnout

 

Doodle Jump DC Super Heroes

Doodle Jump je veselá skákáčka, ve které je vaším cílem dostat se co nejvýše a nespadnout přitom z různě rozmístěných plošin. Podtitul DC Super Heroes pak hře přináší převlek Batmana, batmanovské powerupy a boje ze zákeřnými záporáky ze stok Gothamu.

icon
Doodle Jump DC Super HeroesWarner Bros. EntertainmentGamesZdarmaStáhnout

 

MARVEL Future Fight

Dokážete zachránit devět různých realit před jejich jistým zánikem? Do tohoto epického boje se vloží i sám Odin, vládce Ázgardu, aby pomohl v boji se zákeřnými nepřáteli. Samozřejmě nechybí ani Hulk, Kapitán Amerika nebo Doktor Strange.

icon
MARVEL Future FightNetmarble Games Corp.GamesZdarmaStáhnout

 

LEGO Batman: Beyond Gotham

LEGO už dávno není jen populární stavebnice, ale i populární počítačové a mobilní hry. Nedávno dokonce přibyl také velice kladně přijatý film a zanedlouho bude uveden ještě jeden, v jehož hlavní roli bude právě kostičkový Batman. Chcete-li se na tento biják řádně navnadit už dopředu, zahrajte si titul LEGO Batman: Beyond Gotham.

icon
LEGO® Batman: Beyond GothamWarner Bros. EntertainmentGames149,00 KčStáhnout

 

Batman: Arkham Underworld

A Batman ještě jednou. Jste připraveni ovládnout město Gotham? V této hře se ujmete role všech možných záporáku univerza DC a budete bojovat proti klaďasům o nadvládu samotného města. Nechybí zde postavy jako The Riddler, Scarecrow, Killer Croc, Hraley Quinn a další.

icon
Batman: Arkham UnderworldWarner Bros. EntertainmentGamesZdarmaStáhnout

 

FRAMED

FRAMED je unikátní hra, která je celá vyprávěná ve stripech, stejně jako je psaný sám komiks. Zažijete tak nevšední zážitek z hraní mobilní hry. Titul díky jeho pojetí také získal i četná ocenění.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends

Je libo dát si jednu zajímavou karetní partičku? Seriál Želvy Ninja sice zažil největší slávu už v devadesátých letech minulého století, stále se jej ale jeho tvůrci snaží o oživení této legendy formou celovečerních filmů. Nyní si s hlavními hrdiny můžete zahrát i karetní hru Legends.

icon
Teenage Mutant Ninja Turtles: LegendsLudiaGamesZdarmaStáhnout

 

The Wolf Among Us

Jsou mezi námi. Chcete-li zažít opravdový, a značně syrový, komiksový příběh, zkuste The Wolf Among Us. V pěti epizodách se tak dozvíte, kdo stojí za „jednou“ brutální a nesmírně krvavou vraždou.

icon
The Wolf Among UsTelltale GamesGamesZdarmaStáhnout

 

The Walking Dead: Road to Survival

Stavba ležení a jeho obrana proti nemrtvým je základní náplní této hry. Dokážete přežít v tomto apokalyptickém světě plným nemrtvých, podlosti a zrady?

icon
The Walking Dead: Road to Survival - Strategy GameScopely - Top Free Apps and Games LLCGamesZdarmaStáhnout

 

BLEACH Brave Souls

BLEACH Brave Souls je typická mlátička v nezaměnitelném japonském stylu – myšleno jak v tom dobrém, tak v tom zlém. Bavit vás ale bude určitě.

icon
BLEACH Brave SoulsKLab Global Pte. Ltd.GamesZdarmaStáhnout

 

Walking Dead: The Game

Úplně původní herní titul Walking Dead má jednoduchý podtitul The Game. Pokud chcete vědět, kde a jak to všechno začalo, neměl by vás tento počin minout.

icon
Walking Dead: The GameTelltale GamesGamesZdarmaStáhnout

 

The Detail

The Detail je kriminální noir adventura uprostřed moderního amerického města. Ujímáte se v ní role značně „suchého“ detektiva, válečného veterána, který vyšetřuje další z krvavých vražd. Kam až ho nastražené stopy zavedou?

icon
The DetailRival Games OyGamesZdarmaStáhnout

 

Injustice: Gods Among Us

Bůh nás ochraňuj. Superman s Lexem Luthorem, Batman s Jokerem, a také s Kočičí ženou, pan Zelená lucerna a další a další alegorické vozy na nás útočí z tohoto titulu, ve kterém jen mlátíte, mlátíte a mlátíte, dokud všechny nerozmlátíte. Koncept to byl ale úspěšný, protože ho obšlehl i desátý MORTAL KOMBAT. Nedávno do hry přibyla aktualizace díky poslednímu počinu studia DC Suicide Squad. Více o titulu si můžete přečíst v přece jen už trochu postarším seriálu Hry způsobující superzávislost 1. část.

icon
Injustice: Gods Among UsWarner Bros. EntertainmentGamesZdarmaStáhnout

Kam dál?