Jaké jsou ty nejlepší komiksové hry v App Store

Máte rádi komiksy? A raději je čtete, nebo se na ně díváte na velkém plátně či v televizi? Díky hrám z App Store si můžete jejich příběhy zahrát i na mobilech a tabletech.

batman

 

Seznam her z kolekce „Comic-Inspired Games“ z App Store:

 

Batman – The Telltale Series

Vžijte se do role Bruce Wayna a prozkoumejte jeho spletitý příběh. Každá vaše akce bude mít jistý dopad na další události, proto važte každého svého kroku.

icon
Batman - The Telltale SeriesTelltale GamesGamesZdarmaStáhnout

 

MARVEL Contest of Champions

Připravte se na epický boj hrdinů společnosti MARVEL. Sestavte si svůj vlastní tým vysněných charakterů a bijte se s ním za svobodu světa. Nic víc, nic míň.

icon
MARVEL Contest of ChampionsKabam Inc.GamesZdarmaStáhnout

 

The Walking Dead: Michonne – A Telltale Miniseries

The Walking Dead je populární televizní série, ve které hrají hlavní roli zombíci. Natrhněte jim triko v těchto nových epizodách.

icon
The Walking Dead: Michonne - A Telltale MiniseriesTelltale GamesGames129,00 KčStáhnout

 

MARVEL Avengers Academy

Vytvořte vzdělávací centrum pro všechny superhrdiny. Rekrutujte je a učte je využívat svých schopností. Nechybí zde ani jejich sociální vyžití a samozřejmě ani postupné vylepšování jejich dovedností.

icon
MARVEL Avengers AcademyTinyCo, Inc.GamesZdarmaStáhnout

 

Dog Mendonca

Ve hře Dog Mendonca jako roznašeč pizzy vyšetřujete velice zapeklitý případ. To vše v parádní ručně kreslené grafice s velice atmosférickým hudebním doprovodem. Při téhle hře vám půjde mráz po zádech, zároveň se ale velice pobavíte.

icon
Dog MendoncaFISHLABSGames129,00 KčStáhnout

 

Spider-Man Unlimited

Spider-Man je jeden z nejoblíbenějších hrdinů. Ve hře Spider-Man Unlimited budete potírat zločin ve městě New York a to ve více jak 200 možných vzhledů tohoto pavoučího ochránce. Čeká tu na vás množství bojových scén a rovná čtyřicítka bossů, mezi kterými samozřejmě nechybí ani ti největší zloduši, mezi které se řadí i nikdo jiný než Zelený Goblin.

icon
MARVEL Spider-Man UnlimitedGameloftGamesZdarmaStáhnout

 

Doodle Jump DC Super Heroes

Doodle Jump je veselá skákáčka, ve které je vaším cílem dostat se co nejvýše a nespadnout přitom z různě rozmístěných plošin. Podtitul DC Super Heroes pak hře přináší převlek Batmana, batmanovské powerupy a boje ze zákeřnými záporáky ze stok Gothamu.

Item not available.

 

MARVEL Future Fight

Dokážete zachránit devět různých realit před jejich jistým zánikem? Do tohoto epického boje se vloží i sám Odin, vládce Ázgardu, aby pomohl v boji se zákeřnými nepřáteli. Samozřejmě nechybí ani Hulk, Kapitán Amerika nebo Doktor Strange.

icon
MARVEL Future FightNetmarble Games Corp.GamesZdarmaStáhnout

 

LEGO Batman: Beyond Gotham

LEGO už dávno není jen populární stavebnice, ale i populární počítačové a mobilní hry. Nedávno dokonce přibyl také velice kladně přijatý film a zanedlouho bude uveden ještě jeden, v jehož hlavní roli bude právě kostičkový Batman. Chcete-li se na tento biják řádně navnadit už dopředu, zahrajte si titul LEGO Batman: Beyond Gotham.

icon
LEGO® Batman: Beyond GothamWarner Bros. EntertainmentGames129,00 KčStáhnout

 

Batman: Arkham Underworld

A Batman ještě jednou. Jste připraveni ovládnout město Gotham? V této hře se ujmete role všech možných záporáku univerza DC a budete bojovat proti klaďasům o nadvládu samotného města. Nechybí zde postavy jako The Riddler, Scarecrow, Killer Croc, Hraley Quinn a další.

Item not available.

 

FRAMED

FRAMED je unikátní hra, která je celá vyprávěná ve stripech, stejně jako je psaný sám komiks. Zažijete tak nevšední zážitek z hraní mobilní hry. Titul díky jeho pojetí také získal i četná ocenění.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends

Je libo dát si jednu zajímavou karetní partičku? Seriál Želvy Ninja sice zažil největší slávu už v devadesátých letech minulého století, stále se jej ale jeho tvůrci snaží o oživení této legendy formou celovečerních filmů. Nyní si s hlavními hrdiny můžete zahrát i karetní hru Legends.

icon
Ninja Turtles: LegendsLudiaGamesZdarmaStáhnout

 

The Wolf Among Us

Jsou mezi námi. Chcete-li zažít opravdový, a značně syrový, komiksový příběh, zkuste The Wolf Among Us. V pěti epizodách se tak dozvíte, kdo stojí za „jednou“ brutální a nesmírně krvavou vraždou.

icon
The Wolf Among UsTelltale GamesGamesZdarmaStáhnout

 

The Walking Dead: Road to Survival

Stavba ležení a jeho obrana proti nemrtvým je základní náplní této hry. Dokážete přežít v tomto apokalyptickém světě plným nemrtvých, podlosti a zrady?

icon
Walking Dead: Road to SurvivalScopely - Top Free Apps and Games LLCGamesZdarmaStáhnout

 

BLEACH Brave Souls

BLEACH Brave Souls je typická mlátička v nezaměnitelném japonském stylu – myšleno jak v tom dobrém, tak v tom zlém. Bavit vás ale bude určitě.

icon
BLEACH Brave SoulsKLab Global Pte. Ltd.GamesZdarmaStáhnout

 

Walking Dead: The Game

Úplně původní herní titul Walking Dead má jednoduchý podtitul The Game. Pokud chcete vědět, kde a jak to všechno začalo, neměl by vás tento počin minout.

icon
Walking Dead: The GameTelltale GamesGamesZdarmaStáhnout

 

The Detail

The Detail je kriminální noir adventura uprostřed moderního amerického města. Ujímáte se v ní role značně „suchého“ detektiva, válečného veterána, který vyšetřuje další z krvavých vražd. Kam až ho nastražené stopy zavedou?

icon
The DetailRival Games OyGamesZdarmaStáhnout

 

Injustice: Gods Among Us

Bůh nás ochraňuj. Superman s Lexem Luthorem, Batman s Jokerem, a také s Kočičí ženou, pan Zelená lucerna a další a další alegorické vozy na nás útočí z tohoto titulu, ve kterém jen mlátíte, mlátíte a mlátíte, dokud všechny nerozmlátíte. Koncept to byl ale úspěšný, protože ho obšlehl i desátý MORTAL KOMBAT. Nedávno do hry přibyla aktualizace díky poslednímu počinu studia DC Suicide Squad. Více o titulu si můžete přečíst v přece jen už trochu postarším seriálu Hry způsobující superzávislost 1. část.

icon
Injustice: Gods Among UsWarner Bros. EntertainmentGamesZdarmaStáhnout


Kam dál?