5portová 25W nabíječka TP-LINK UP525 je chytrá, rychlá a bezpečná

Telefon, tablet, Bluetooth sluchátka, GoPro kameru, ale i třeba herní konzoli – toto všechno naráz dokáže nabíječka TP-LINK dobít bez mrknutí oka.

Jste-li energeticky náročnými uživateli, kteří potřebují stále dobíjet nějaké elektronické zařízení potřebnou šťávou, mohl by se vám tento adaptér značky TP-LINK opravdu líbit. Nabízí totiž pět portů, jejichž prostřednictvím dokáže nabušit potřebnou energií klidně pět chytrých telefonů naráz, a to ještě až o 65 % rychleji.

 

Optimalizace pro všechny

Balení adaptéru je elegantní, po vzoru designu balení všech produktů značky. Mohlo se ale trochu šetřit prázdným místem. Uvnitř najdete nejen adaptér jako takový, ale i potřebný, 1,5 metru dlouhý, kabel k jeho propojení s elektrickou zásuvkou, a nějakou tu brožuru s obecnými informacemi.

Nabíječka UP525 nabízí elegantní kruhový design, který mezi jednotlivými USB porty, kterých je celkem pět, poskytuje více prostoru. Takže své zařízení k dobíjení připojíte pohodlněji, ať už máte kabel jakýkoli. Ten v každém případě musíte použít svůj, v balení produktu žádný Lightning, USB-C ani mini či mikroUSB nenajdete.

Ať už nabíjíte jakékoli zařízení, kompatibilita je stejně dobrá, jako je u originálních nabíječek.

I když je po vybalení nabíječky její vzhled na oko rozhodně líbivý, po chvilce používání už tomu tak nebude. Přestože je použitý lesklý plast, otisky prstů na něm příliš neulpívají. Problém má ale s prachem. Na černé barvě uvidíte každé smítko, takže se z elegantního produktu rázem stane trochu šmudla.

Ať už nabíjíte svůj iPhone, iPad, zařízení s Androidem či Windows, nebo ostatní produkty, které se skrze USB konektor nabíjí, je kompatibilita zařízení stejně dobrá, jako je u originálních nabíječek. Nezáleží tedy, jestli má koncové zařízení velkokapacitní baterii jako třeba tablety, nebo naopak co nejmenší, aby se vměstnala do nositelné elektroniky.

V konstrukci nabíječky UP525 jsou navíc uplatněna nejmodernější bezpečnostní opatření.

V konstrukci nabíječky UP525 jsou navíc uplatněna nejmodernější bezpečnostní opatření. Ta zahrnují velký dvojitý pasivní žebrovaný chladič a vysoce kvalitní integrované obvody, jež chrání vaše zařízení proti přepětí, nadproudu, přehřátí, zkratu, výkonovému přetížení, elektrostatickým výbojům a proudovým rázům.

 


Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

Plně se věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Zdroj: TP-LINK


 

5 flexibilních výstupů

Nabíječka obsahuje technologii TP-Link Smart Charging, takže se všechny její výstupní porty inteligentně přizpůsobí nabíjecímu výkonu podle druhu připojených zařízení. Tyto flexibilní výstupní porty dokážou dodat výkon pro vysokorychlostní nabíjení tabletů, ale umí jej upravit i na výkon minimální pro drobné hračky.

To hlavní je, že samotné nabíjení je až o 65 % rychlejší. Maximální možný výstup nabíjení je 5 V / 2,4 A. S technologií TP-Link Smart Charging tak dokážete iPhone 6s Plus plně nabít za 2,4 hodiny, zatímco s originální nabíječkou Apple vám to zabere 4,2 hodiny (samozřejmě se doby nabíjení mohou lišit dle aktuální situace).

Úplné nabití iPhonu 6s Plus s UP525 trvá 2,4 hodiny (každý port poskytuje maximální výstup 5 V / 2,4 A)

Úplné nabití iPhonu 6s Plus originální nabíječkou trvá 4,2 hodiny (port poskytuje maximální výstup 5 V / 1 A)

Vyjma nepříliš vhodné povrchové úpravy nabíječky vás jistě zarazí i její rozměry a váha. Vzhledem k tomu, že ale patří spíše na pracovní stůl než na noční stolek, nijak to nevadí. Horší je smířit se s tím klubkem hadů, pokud máte všechny porty nabíječky obsaženy kabely, které vám z ní vycházejí. Je to ale daň za možnost nabíjení pěti zařízení naráz, a to nezávisle na tom, o jaké produkty se jedná. Navíc ani cenovka není nijak vysoká. Pohybuje se totiž na pomezí sedmi set korun. Originální 5W napájecí adaptér Apple USB (dodávaný s iPhonem) stojí 579 Kč.

 

Klady

    • Nabíjí až pět zařízení naráz
    • Až o 65 % rychlejší nabíjení
    • Technologie TP-Link Smart Charging

Zápory

    • Povrchová úprava

Za poskytnutí produktu děkujeme společnosti TP-LINK.

Název: USB nabíječka s 5 porty a výkonem 25 W UP525

Cena: cca 700 Kč

Parametry: vstupní napětí: AC 100–240 V; maximální možný výstup 5 V / 2,4 A; celkový výkon až 25 W; 5x USB port; technologie TP-Link Smart Charging s až o 65 % rychlejším nabíjením

Kompatibilita: iPhone, iPad, iPod, zařízení se systémem Android i Windows Mobile, nositelná elektronika a různé příslušenství (Bluetooth klávesnice atd.)

Rozměry: průměr: 96,4 mm; hloubka: 28,7 mm; délka přívodního kabelu 1,5 m

Telefon, tablet, Bluetooth sluchátka, GoPro kameru, ale i třeba herní konzoli – toto všechno naráz dokáže nabíječka TP-LINK dobít bez mrknutí oka. Jste-li energeticky náročnými uživateli, kteří potřebují stále dobíjet nějaké elektronické zařízení potřebnou šťávou, mohl by se vám tento adaptér značky TP-LINK opravdu líbit. Nabízí totiž pět portů, jejichž prostřednictvím dokáže nabušit potřebnou energií klidně […]

Hodnocení

Design
Kvalita zpracování
Využití
Váha a rozměry
Cena

Výborný

Shrnutí : Potřebujete-li nabíjet více zařízení naráz a máte-li dostatek místa na pracovním stole, pětiportová USB nabíječka TP-LINK vám je nabije až o 65 % rychleji než ta obyčejná. Navíc má i příjemnou cenovku.

User Rating: Be the first one !
80


Kam dál?