Které tituly roku 2016 z App Store určitě stojí za pozornost

Prisma, Bear, Clash Royale a Reigns – to jsou ty nejlepší aplikace a hry pro iPhone roku 2016. Nejen ty ale stojí za vaši pozornost. Kvalitních titulů totiž vzniklo znatelně více.

nejlepší aplikace a hry 2016

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Our Favourites from 2016“ z App Store:

 

INKS.

Kdo by neznal legendární hru Pinball. INKS je takovou její reinkarnací. Nestřílíte zde míček pomocí ramen za tím cílem získat co nejvíce bodů, ale v této hře přemýšlíte hlavně nad taktikou, jak za pomoci onoho míčku rozbít co nejvíce nádobek s barvou, jež následně vytváří úžasná umělecká díla.

 

Hyper

Aplikace Hyper: Daily Videos Offline vám umožní přehrávat filmy v offline režimu. Aplikace na základě vašich zájmů vytvoří playlist filmů, které přes noc stáhne do vašeho iPhonu, a vy pak ve dne můžete nerušeně sledovat filmy, aniž byste museli být připojeni k internetu.

Item not available.

 

Klocki

„klocki“ je logická a relaxační hra, ve které je vaším cílem propojit různé druhy linek. První úrovně jsou dosti jednoduché, ale jejich plněním se značně přiostřuje, a obtížnost tak narůstá. Zvětšuje se pole a přibývají i 3D objekty.

icon
"klocki"Maciej TargoniGames25,00 KčStáhnout

 

Memrise

Aplikace Memrise je machr na jazyky. Cizí mluvu však nevyučuje běžnými postupy. V Memrise se stanete tajným agentem, jež byl vyslán do cizí země se záludným úkolem, který musí splnit. Při tom samozřejmě povede množství rozhovorů v tamní řeči, a pokusí se uspět za každou cenu.

icon
Memrise: learn languagesMemriseEducationZdarmaStáhnout

 

Rodeo Stampede

Rodeo Stampede je opravdu nevšedně pojatá běhačka, ve které se vezete na hřbetě daného zvířete. Může to být slon, pštros, ale i klidně orel. K tomu všemu si ještě stavíte zoologickou zahradu. Jedná se tedy také o budovatelskou strategii. Zajímavý koncept, příjemné provedení.

icon
Rodeo Stampede: Sky Zoo SafariFeatherweight Games Pty LimitedGamesZdarmaStáhnout

 

Natural Cycles

Aplikace Natural Cycles je určena pro něžné pohlaví. To si do ní může zapisovat veškeré informace, které se týkají nejen aktuálního zdravotního stavu.

icon
Natural Cycles, ContraceptionNaturalCycles Nordic ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

PKTBALL

Nekonečná sportovní hra PKTBALL vybízí hráče k tomu, aby proti umělé inteligenci dokázali co nejdéle odpalovat míč tam a zpět. Je navržena tak, aby vyzkoušela a zdokonalovala vaše reflexy a schopnosti. Hra umožňuje hraní i více hráčů, kde mohou proti sobě bojovat až čtyři na jednom telefonu nebo tabletu.

 

Folioscope

Za použití jednoduchých nástrojů si vytvořte vlastní animaci a sdílejte ji, s kým potřebujete. Aplikace poskytuje plnou kompatibilitu s 3D Touch a Apple Pencil (na iPadech Pro).

icon
Folioscope1Button SARLEntertainmentZdarmaStáhnout

 

Snakebird

Had, co je pták a má hlad. Asi tak. To vše v krásně kreslené grafice s několika rozdílnými tématy okolního prostředí.

icon
SnakebirdNoumenon Games ABGamesZdarmaStáhnout

 

MSQRD

Titul MSQRD v reálném čase aplikuje na vaši tvář některý z roztodivných efektů – udělá z vás králíka, kosmonauta, elfa, orka, nebo klidně i smrtku a mnoho dalšího. Titul také dostává četné tematické aktualizace, takže na Halloween máte místo hlavy dýni a na Vánoce se stanete Santa Clausem.

icon
MSQRD — Live Filters & Face Swap for Video SelfiesMasquerade Technologies, IncPhoto & VideoZdarmaStáhnout

 

FIFA Mobile Football

Která je ta nejlepší fotbalová hra na platformě iOS? Verdikt jednoznačný nebude, protože opravdu dobrých titulů je více. FIFA mezi ně ale rozhodně patří, takže pokud si chcete opravdu dobře virtuálně začutat, s klidným srdcem můžete nejnovější FIFU vyzkoušet.

icon
FIFA FootballEA Swiss SarlGamesZdarmaStáhnout

 

Eve

Jste žena, a chcete být ještě krásnější, než jste? Tak vyzkoušejte aplikaci Eve. Poskytne vám množství návodů, jak o sebe pečovat, jak si aplikovat makeup, jak se starat o své vlasy atd.

icon
Eve - Beauty Tutorials for Makeup & HairFCS Future Content Solutions GmbHLifestyleZdarmaStáhnout

 

The Trail

Tato velice nevšední objevitelská hra opravdu stojí za povšimnutí. Putujete v ní různorodou krajinou, objevujete, prozkoumáváte, obchodujete, vyrábíte. Nevěříte? Vyzkoušejte!

icon
The TrailKongregate, Inc.GamesZdarmaStáhnout

 

Fiete Sports

Zasportujte si v různých disciplínách (jízda na koni, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba atd.) s různými charaktery v příjemně minimalistické grafice.

icon
Fiete Sports - Sport GamesAhoiii Entertainment UG (haftungsbeschraenkt)GamesZdarmaStáhnout

 

Leap Day

Leap Day je pěkná retro arkáda, ve které přibývá každý den jedna úroveň, která vám zabere akorát pět minut času, třeba zrovna při nudném čekání na autobus, metro, vlak, tramvaj atd.

icon
Leap DayNitromeGamesZdarmaStáhnout

 

V for Wikipedia

Aplikace V for Wikipedia vám předloží veškeré zajímavé informace, které se váží s místem, na kterém se zrovna nacházíte.

icon
V for WikipediaRaureif GmbHReference149,00 KčStáhnout

Kam dál?