iPhone 8 přijde ve 4 barevných variantách, včetně nové se zrcadlovým efektem

Spekulace ohledně nového modelu telefonu americké společnosti iPhone 8 neberou konce. Novou variantou má být ta se zrcadlovým efektem.

Apple by mohl připravit svůj nadcházející iPhone s OLED displejem ve čtyřech různých barevných variantách. A to včetně zcela nové reflexní verze se zrcadlovým efektem. Takovou jsme zatím nikdy v předchozích modelech neviděli. Toto tvrzení zveřejnil známý designér Benjamin Geskin, který sdílel ukázkovou fotografii na svém Twitteru. Ta vykresluje, jak by mohla nová verze vypadat.

 

Lesklý iPhone 8 představuje kryt

Fotka poskytuje pohled na kryt pro iPhone, který byl vyroben zřejmě nějakou čínskou společností, ale nabízí představu, jak by mohlo vše vypadat. Záda by se leskla a odrážela většinu z okolí. Geskin ale neposkytl žádné informaci o zdroji této zprávy.

iPhone 8 lesklá varianta

Začátkem tohoto měsíce se zase vyjádřil Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI, že iPhone přijde na podzim v omezených několika variantách, které budou korespondovat s již známými verzemi z iPhonu 7. Ten se nyní nabízí v celkem 6 verzích – temně černá, černá, stříbrná, zlatá, růžově zlatá a speciální červená.

V minulém týdnu zase přišla jedna z nejrozporuplnějších spekulací. Novinka od Applu nemá obsahovat Touch ID na úkor rozpoznávání obličeje. Místo přikládání prstu by se tak uživatelé ověřovali namířením fotoaparátu na svůj obličej. Informace se objevila hlavně v závislosti na problémech produkce OLED displeje s integrovaným Touch ID.

Zdroj: Macrumors.comKam dál?