Kategorie: iPad

jak anotovat screenshot

Jak anotovat screenshot v telefonu iPhone a tabletu iPad

Obrázek vydá za tisíc slov. A pokud obrázek obsahuje i slova, je pak informovanost maximální. Vědět, jak anotovat screenshot může být užitečné z různých důvodů. Tento článek vám řekne z jakých a ukáže, jak na to.

nejlepší displej rok

Ocenění za nejlepší displej roku získává…

Na právě probíhající konferenci Display Week, která se koná v Los Angeles, byly uděleny ceny za nejlepší displej roku. Apple si odnáší hned dvě a to pro iPad Pro a iPhone X.

siri

Jak změnit hlas Siri v zařízeních iPhone, iPad, Apple Watch, počítačích Mac nebo reproduktoru HomePod

I když u nás není hlasová asistentka Siri v češtině dostupná, i tak ji využívá mnoho uživatelů. Pokud se vám však nelíbí její defaultně nastavený hlas, můžete jej změnit.

Nový iPad

Apple propaguje iPad a Apple Pencil novou sérií reklamních spotů

O tom, že je nový iPad s Apple Pencil ideální dvojka, není třeba polemizovat. Apple i tak upozorňuje na toto elektronické souznění sérií krátkých reklamních spotů.

Apple, Tim Cook

Tim Cook odmítá spojit Mac a iPad. Mělo by to vůbec smysl?

I když se operační systémy v posledních iPadech a počítačích Mac sbližují, Tim Cook rezolutně popřel, že by Apple uvažoval o spojení obou platforem. Sám Cook používá Mac na práci a iPad doma.

iOS

Apple už brouzdá po internetu s iOS 12 a macOS 10.14

Čím více se blíží tradíční WWDC v červnu, tím více vidíme anonymních zařízení, na kterých je nainstalován ještě nepředstavený iOS 12 a macOS 10.14. A toto číslo stále roste.

Nový iPad

Apple se v reklamách na nový iPad a Apple Pencil zaměřil na dětskou tvorbu

Společnost Apple uveřejnila řadu nových reklam na nový „školský“ iPad s podporou Apple Pencil. Ta cílí zejména na Turecký trh, podívat se na ně ale můžete i vy.

LifeHacker nový iPad

LifeHacker #13: Nový iPad 2018 – zkušenosti z praxe a první dojmy

  Ve třináctém dílu pořadu LifeHacker ukážeme nový iPad 2018 a řekneme naše první dojmy z jeho používání. V čem je lepší než předchůdce?

Nový iPad

Apple zveřejnil dvě výuková videa k iPadu a iOS 11

Společnost Apple dnes vydala dvě výuková videa, na kterých ukazuje, jak správě používat multitasking a jak vytvořit screenshot v iOS 11.

Nový iPad

Podívejte se na srovnání nového iPadu a iPadu Pro

V čem se liší aktuálně nejnovější iPad od iPadu Pro 10,5“? Je toho více, než by se na první pohled mohlo zdát. Ostatně, podívejte se sami.

Nový iPad

Podívejte se na první dojmy z nového 9,7palcového iPadu s podporou Apple Pencil

Apple včera na své konferenci Creative New Ideas for Teachers and Students představil nový iPad určený především pro školní účely. Po skončení prezentace si jej novináři mohli osahat přímo na místě i s příslušenstvím Apple Pencil.

Nový iPad

Nový iPad stojí 9 tisíc a podporuje Apple Pencil

Apple na své dnešní Apple Keynote zaměřené hlavně na školství, ukázal jediný nový produkt. Nový iPad pořídíte velmi levně a v několika barvách.

MacBook Air Event

Apple na Creative New Ideas for Teachers and Students představil nový iPad a spoustu softwaru. Přečtěte si souhrnný článek

Apple dnes od 17:00 hodin našeho času pořádal konferenci Creative New Ideas for Teachers and Students. Bylo představeno mnoho aplikací, pro mnohé je tím nejpodstatnějším ale nový iPad.

Za aplikace již nemusíte platit kartou. T-Mobile zavádí platbu z vyúčtování

Tuzemský operátor T-Mobile dnes vydal tiskovou zprávu, ve které informuje o možnosti platit za služby od společnosti Apple až v samotném měsíčním vyúčtování.

iPad

Jak bude vypadat iPad Pro 2? Podívejte se na render

Tento rok se od Applu čekají velké věci, včetně představení nástupce aktuálního iPadu Pro. Podívejte se na rendery, jak by mohl bezrámečkový iPad Pro vypadat.

Stáhněte si tapety pro iPhone, iPad nebo Macbook inspirované nadcházející konferencí Applu

Apple bude mít již za pár dní konferenci s názvem „Creative New Ideas for Teachers and Students“. Stáhněte si tapety pro vaše zařízení inspirované právě touto událostí.

iWant Plzeň

Otevíráme druhou Plzeň!

Nebojte se, nejde o lahev známého zlatavého moku, ale již o druhou prodejnu iWant ve městě Plzeň! Protože se našemu iWantímu týmu v Plzni tolik líbí, rozhodli jsme se po tolik oblíbené Olympii Plzeň otevřít prodejnu i v OC Plaza. Odhalení druhé prodejny proběhne 16. 3. 2018 přesně v 16 hodin.

Smajlik, Emoji

Jaké novinky přinese iOS 12 a macOS 10.14? Až 150 nových Emoji

Letos v červnu by měl Apple představit novou generaci systému iOS 12 a macOS 10.14. Podívejte se na nové Emoji, které Apple do systémů přidá.