Ty nejlepší Hry z App Store pro dlouhé chvíle

V App Store naleznete hry, které můžete hrát jen chvíli při čekání na autobus, ale i takové, do kterých když se ponoříte, nebudete se moci odtrhnout. Níže naleznete tituly pro ten druhý případ.

long journey

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Games for Long Journeys“ z App Store:

 

Day of the Tentacle Remastered

Jedno zmutované fialové chapadlo terorizuje svět a vy jste jediný, kdo se mu může postavit. Jedná se o klasickou adventuru z roku 1993, jež byla na platformu iOS portována. Za jejím vznikem stojí studio LucasArts, které produkuje i Hvězdné války.

icon
Day of the Tentacle RemasteredDouble Fine Productions, Inc.Games129,00 KčStáhnout

 

Space Marshals 2

Akční hra Space Marshals je kombinací westernu a Sci-Fi žánru, ve které proti mimozemšťanům bojujete jako maršál Burt. Hra začíná transportem vězňů, kterým se ale podaří uniknout. Vaším úkolem je všechny uprchlé zločince chytit a zlikvidovat.

icon
Space MarshalsPixelbiteGames99,00 KčStáhnout

 

Jade Empire: Special Edition

Jade Empire je titul od legend herního oboru – Bioware. Vývojáři tohoto studia mají za sebou takové pecky, mezi které se řadí i Dragon Age nebo Mass Effect. I Jade Empire vyšel na PC a zde se jedná o port na platformu iOS, který je plně odladěn dotykovému ovládání.

icon
Jade Empire™: Special EditionAspyr Media (iDP)Games129,00 KčStáhnout

 

FINAL FANTASY TACTICS

RPG her ze světa FINAL FANTASY najdete v App Storu mnoho. Jedna je sice lepší než druhá, i tak ale nemusí sedět každému, protože všechny jsou značně specifické. Což je i jejich cena, která je vyšší, než bývá u „ostatních“ titulů.

icon
FINAL FANTASY TACTICS: THE WAR OF THE LIONSSQUARE ENIX Co., Ltd.Games349,00 KčStáhnout

 

MONSTER HUNTER FREEDOM UNITE

Chcete-li si zalovit mýtická zvířata, a nepřijít přitom k úhoně, můžete tak učinit ve hře MONSTER HUNTER. Je to přece jen jiná káva, než jen lovit jeleny v lese nebo slepice na louce.

icon
MONSTER HUNTER FREEDOM UNITE for iOSCAPCOM Co., LtdGames379,00 KčStáhnout

 

Banner Saga 2

Banner Saga je vikingská adventura s RPG prvky, která byla jednou z nejlepších taktických her uplynulých let. Druhý díl začíná, kde první skončil, a navazuje nejen na jeho příběh, ale i kvalitu. Banner Saga 2 je totiž jednou z nejkrásněji provedených her, které můžete na svém telefonu hrát. Samozřejmě přináší několik nových principů hry, módů atd.

icon
Banner Saga 2Stoic LLCGames249,00 KčStáhnout

 

Sorcery! 4

Hra Sorcery! 4 je příběhem prokletého hradu plného monster, pastí a magie. Má opravdu unikátní pojetí, které vás dokáže naprosto pohltit. Doporučují čtyři z pěti Gandalfů.

icon
Sorcery! 4inkle LtdGames129,00 KčStáhnout

 

NBA 2K17

Po skvělém titulu NBA 2K16 přichází další nejautentičtější sportovní hra NBA 2K17, která se snaží stále více zmenšovat hranice mezi hrou a realitou. K tomu jí pomáhá vylepšené ovládání a podpora fyzického regulátoru. Zahrát si můžete s novými i historickými hráči a byla rozšířena Euroliga s novými týmy a další.

Item not available.

 

Samorost 3

Tak jako předchozí verze české adventury Samorostu, tak i třetí díl je o průzkumu neznámého prostředí, kochání se unikátní hudbou a zkoušení reakcí okolí. Nejde zde přímo o postup vpřed, ale hlavně si hrát. Občas však bude potřeba se posunout v příběhu dále, a v tom vám budou stát různé překážky, kterých tu je požehnaně.

icon
Samorost 3Amanita Design s.r.o.Games129,00 KčStáhnout

 

Don’t Starve: Pocket Edition

Tuto originální a návykovou hru si hned zamilujete. Byli jste uvěznění a přemístěni do neznámého tajemného světa. Vaším úkolem je najít cestu zpět domů pomocí využití prostředků z okolního světa a jeho obyvatel.

icon
Don't Starve: Pocket EditionKlei Entertainment Inc.Games129,00 KčStáhnout

 

Little Briar Rose

Little Briar Rose je úchvatně vypadající adventura, ze které nebudete moci spustit oči. Její grafická stránka je totiž vyvedena ve formě vitráží, která jí dává na kouzle a originalitě.

icon
Little Briar RosePiero DottiGames79,00 KčStáhnout

 

SteamWorld Heist

Ve hře SteamWorld Heist je obsažena propracovaná fyzika, kdy základem všeho je „úhel dopadu = úhel odrazu“. K překonávání úrovní tak musíte využívat okolního prostředí i svých protivníků. To vše v neodolatelné steampunkové atmosféře světa robotů.

icon
SteamWorld HeistImage & Form International ABGames249,00 KčStáhnout

 

Mini Metro

Chtěli jste někdy být strojvedoucím metra? Ve hře Mini Metro se jím nejenom že stanete, ale stanete se i inženýrem celé podzemní sítě. Obsaženy jsou i světové metropole. Hra Mini Metro je jedním z nejlepších herních titulů roku 2016.

icon
Mini MetroDinosaur Polo Club LimitedGames129,00 KčStáhnout

 

Football Manager Mobile 2017

Každý kouč za trénování svých svěřenců dostane horentně zaplaceno. Ve hře Football Manager Mobile 2017 za to budete muset nejprve pěkně zaplatit vy, odměnou vám ale bude opravdu dlouhá zábava v podobě trénování vámi vybraného týmu samých fotbalových es.

Item not available.

 

The Bud Butcher

Parádní kreslená střílečka plná slizáckých emzáků? Jasně, to je The Bud Butcher. Jak dlouho dokážete přežít?

icon
The Bug ButcherNoodlecake Studios IncGames99,00 KčStáhnout

 

Chaos Centurions

Chaos Centurions je futuristická Tower Defense hra, ve které není vaším cílem nic jiného, než zničit nepřátelskou základnu a ochránit tu svou.

icon
World War VIIORIFLAMME INC.GamesZdarmaStáhnout


Kam dál?