Hearthstone chystá další expanzi. Připravte se na Knights of the Frozen Throne

Blizzard nepřestává aktualizovat nejrozšířenější online hru světa Hearthstone: Heroes of Warcraft. Nyní přichází expanze Knights of the Frozen Throne.

Je vám horko? V tom případě se už zanedlouho u nové expanze Hearthstonu pěkně ochladíte. A je jedno, jestli budete hrát na počítačích, mobilních telefonech nebo tabletech. Král Lichů se totiž vrátil a s ním i pořádný zástup nemrtvých.

 

Nové klíčové slovo i nový typ „legendárek“

Úplně přesně to je celých 135 ledových karet, které toto rozšíření přinese. Těm také nesmí chybět nový rub karet, který se jmenuje Frostmourne a získáte jej pouze, pokud si před objednáte 50 karetních balíčků, které celkem stojí 49,99 €.

Některé nové karty budou obsahovat i nové klíčové slovo, které zní Lifesteal. To kupříkladu učiní poškození všem minionům a dle toho, kolik zdraví jim ubere, tak vašemu hrdinovi přidá. Přibyl i nový typ legendárních karet, které právě vašeho základního hrdinu nahradí a umožní vám tak hrát zcela nové smrtonosné strategie. Přibude i nová herní plocha.

warcraft

Knights of the Frozen Throne bude obsahovat prolog, který bude hratelný zdarma, ostatní křídla už budou placená. Za jejich pokoření pak získáte nové karty. Křídla však můžete odblokovat i za zlaťáky, které ve hře získáváte. Datum spuštění nového dobrodružství je stanoveno na půli srpna.

Zdroj: Battle.netKam dál?