Vybíráme nejlepší chytré příslušenství pro iPhone

Chytrého příslušenství není dnes málo a pořád přibývá. Lze propojit s iPhonem nebo iPadem, a přes vlastní aplikaci vám dokáže poskytnout cenné informace.

 

Digitsole vložky do bot

První chytré vložky do bot na světě. Díky zabudovanému termostatu jsou schopny držet nastavenou teplotu, a to pro každou nohu zvlášť. Vše nastavujete přes aplikaci v iOS. Se zařízením se propojují pomocí Bluetooth 4.0, a kromě tepla vám poskytnou i statistiku ušlých kroků nebo počet spálených kalorií. V sobě ukrývají akumulátor, který vydrží kolem 8 hodin provozu a jeho nabíjení trvá hodinu a půl.

 

 

Beddit B3

Už třetí generace nejpřesnějšího měřiče spánku na trhu. Tenký pás přilepíte na matraci a ten pak po celou dobu spánku monitoruje vaši aktivitu. Po probuzení vidíte v aplikaci podrobnou statistiku. Ta obsahuje naměřené spánkové fáze, tep, dechové cykly, a dokonce zaznamená i chrápání. Poslední verze tohoto produktu je velmi citlivá a sama rozpozná, kdy ulehnete ke spánku a kdy z postele vstanete.

 

 

Sen.se GuardPeanut

Malá plastová fazole, která má zabudovaný pohybový senzor. Může tak hlídat veškerý svůj pohyb a podávat přesné informace přes Bluetooth do vašeho telefonu. Díky synchronizaci více zařízení přes cloud je ale k dispozici i vzdálená správa a více možností nastavení pak dovolí provázání se službou IFTTT.

 

 

iHealth CORE HS6

Chytrá osobní váha není žádnou žhavou novinkou. Ta od iHealth je ale prošpikovaná technologiemi, které konkurenční produkty postrádají. Postavte se na ni a nechte si změřit hmotnost, index BMI, procento tělesného tuku, celkovou beztučnou hmotu, svalovou hmotu, kostní hmotu, objem vody v těle, poměr vnitřního orgánového tuku a denní příjem kalorií. Všechny tyto hodnoty po naměření máte během pár sekund v aplikaci.

 

 

Withings Thermo

Elegantní bezdrátový teploměr. Přiložte jej k oblasti spánku a během dvou sekund se objeví naměřená teplota. Ta se zobrazí na displeji zařízení a také se hned odešle do aplikace v telefonu. Přesnost měření zajišťuje 16 infračervených senzorů a přenos do aplikace neprobíhá jen přes Bluetooth, ale i díky Wi-Fi.

 

 Kam dál?