Bezdrátová sluchátka Blaze B-1 by LAMAX Beat mají co nabídnout

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která vás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu?

Bluetooth sluchátek je na trhu celá řada, sluchátka značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu.

Společnost LAMAX Electronics si na svých produktech dává opravdu záležet. Dokazuje to mimo jiné také samotné balení produktu, které je opravdu skvěle zpracované. Je tak trochu pravidlem, že se u kvalitních produktů setkáváme s nekvalitním balením – balení je prostě suché, chybí tomu šťáva. To se však ale nedá říct o společnosti LAMAX.

 

Balení, které vás nezklame

Sluchátka pod názvem Blaze B-1 by LAMAX Beat mi dorazila ve větší krásně zpracované krabičce. Na samotné krabičce se nachází nejen obrázek produktu, ale také jeho funkce, které jsou vyobrazeny jako piktogramy v malých kruzích.

Uvnitř balení se nachází krásně zpracovaná sluchátka, microUSB kabel, který slouží pro nabíjení baterie. Dále zde najdete propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem. Z toho tedy vyplývá, že ke spárování mezi telefonem a sluchátky není potřeba jen technologie Bluetooth, ale vystačíte si i s propojovacím kabelem. To má i jednu velkou výhodu – šetří to baterii nejen reproduktoru, ale také vašeho iOS či OS X zařízení. V balení se též nachází obal na sluchátka a tři nálepky LAMAX Beat. Samozřejmě zde nechybí ani jednoduchý a přehledný návod k použití či kartička s poděkováním za váš nákup.


LAMAX Electronics je původní česká značka, která si na trhu udělala jméno prodejem vlastních sportovních kamer a kamer do auta. Rychle se rozvíjela a brzy expandovala do dalších zemí. V současné době nabízí své výrobky po celé Evropě. V roce 2016 pod značkou LAMAX Beat rozšířili svoje portfolio o produkty z oblasti audio techniky.


Skvělý zvuk, skvělá výdrž

Jestliže rádi posloucháte hudbu a jste často v pohybu, mohla by být Blaze B-1 by LAMAX Beat dělaná přímo pro vás. Sluchátka vás zaujmou nejen svým vyváženým zvukem, ale také kvalitní „izolací“ okolního hluku. To vše obohacuje velká výdrž baterie, která činí až osm hodin.

 

Okolí vnímat rozhodně nebudete

Sluchátka Blaze B-1 by LAMAX Beat obstála i při sportu. Zkoušel jsem s nimi běhat a byl jsem zvědavý, jak budou držet. Z uší nepadala, hrála velmi obstojně Ale hlavně jsem se mohl soustředit, a to díky skvělému tlumení okolního zvuku.

Blaze B-1 by LAMAX Beat

Musím uznat, že je zvuk na velmi dobré úrovni. Hlasitost a příjemné basy vás budou rozhodně bavit. Každopádně, pokud půjdete na silnici s velkým provozem motorových vozidel, dávejte si maximální pozor – jde o vaše bezpečí.

 

Ovládání je velmi jednoduché

Jednoduché ovládání umožňuje nejen nastavení hlasitosti a přeskakování skladeb, ale též příjímání a správu hovorů. To vše pomocí technologie handsfree. Mikrofon se nachází na ovládacím panelu, tudíž se nemusíte bát, že by vás druhá strana špatně slyšela. Veškeré funkce ovládáte přímo na pravém náušníku.

Sluchátka mají opravdu velkou výdrž, neboť na jedno nabití dokáží hrát až osm hodin, v režimu standby pak vydrží hodin 180. B-1 lze mimo jiné používat jako klasická drátová sluchátka, a to díky audio kabelu, který je součástí balení.

 

Skvělé zpracování

Co se designového zpracování týče, tak jsou sluchátka daleko před konkurencí. B-1 nabízí velmi moderní dílenské zpracování, který vás zaujme především svou stylovou kombinací – matně černé barvy s energickou tyrkysovou.

Bohužel jsem se sluchátky měl jediný problém – tlačila mě do uší. Nevím, zda je to tím, že nosím brýle, ale za celou dobu testování jsem si nemohl prostě zvyknout. Nicméně, LAMAX není jediným výrobcem, u kterého jsem měl podobný problém. Své jsem si prožil i se sluchátky konkurenční společností Beats Audio.

Blaze B-1 by LAMAX Beat

Každopádně, Blaze B-1 by LAMAX Beat se dají velmi prakticky složit. Z toho tedy vyplývá, že vám například v batohu nezaberou téměř žádné místo. To se vám může hodit ve chvíli, kdy u sebe máte jen malou brašnu na notebook. Sluchátka jsou mimo jiné vybavena otočnými náušníky, díky čemuž se budete cítit jako David Guetta.

 

Parametry bluetooth sluchátek Blaze B-1

Bezdrátová technologie­ Bluetooth v4.0
Max. vzdálenost spárování Až 10 metrů.
Audio vstup 3,5mm jack
Délka audio kabelu 1,2 m
Baterie 3,7V Lithium-polymerová 250 mAh
Doba přehrávání Až 8 hodin.
Doba pohotovostního režimu Až 180 hodin.
Doba nabíjení Maximálně 2 hodiny.
Režimy sluchátek Bluetooth sluchátka, handsfree zařízení.
Handsfree Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na sluchátkách.
Funkce tlačítek sluchátek Ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, ovládání handsfree.
Funkce sluchátek Monitorování stavu baterie na iOS zařízeních.
Konstrukce Pružný náhlavní díl s nastavitelnou velikostí, otočné náušníky. Sluchátka se dají složit. Barva náušníků se dá měnit.
Velikost měniče 40 mm
Hmotnost 120 g

Klady

  • Výdrž

  • Zpracování

  • Zvuk

Zápory

  • Cena

  • Tlačí na uších

Název: Blaze B-1 by LAMAX Beat

Cena: 1 190 Kč

Materiál: plast

Obsah balení: Sluchátka, nabíjecí microUSB kabel, propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem, 3 nálepky LAMAX Beat, obal na sluchátka, návod k použití, poděkování za nákup.

Za poskytnutí produktu děkujeme společnosti LAMAX Electronics.

Čas od času je dobré si poslechnout nějakou hudbu, která vás nejen odreaguje, ale také namotivuje. Proč ale kvalitní hudbu neposlouchat na kvalitním produktu? Bluetooth sluchátek je na trhu celá řada, sluchátka značky LAMAX Beat jsou však jiné, neboť nabízí skvělé dílenské zpracování, a to za velmi příjemnou cenu. Společnost LAMAX Electronics si na svých produktech […]

Hodnocení

Cena
Dílenské zpracování
Kvalita zvuku
Výdrž baterie

Skvělý

Shrnutí : LAMAX nabízí velmi zajímavé produkty, které nadchnou nejen svým designem, ale také kvalitou zpracování.

User Rating: Be the first one !
91


Kam dál?