Apple Watch Series 3 by se měly ukázat už koncem letošního roku

Internet je opět plný spekulací a tentokrát vody čeří informace o další generaci Apple Watch. Ty by se měly objevit už koncem letoška.

Zprávy z dodavatelského řetězce podporují dřívější tvrzení o příští generaci Apple Watch. Ta by měla pokračovat v započaté linii, a americká firma je tak nejspíše pojmenuje Apple Watch Series 3. Dočkat bychom se mohli už v druhé polovině roku, nejpozději na konci. Současné Series 2 zůstanou v nabídce a pravděpodobně zlevní. Starší generace se přestane prodávat.

 

Na Apple Watch Series 3 se bude podílet jediný dodavatel

Server DigiTimes dále tvrdí, že společnost Quanta zůstane jediným dodavatelem pro nový model. Jiný dodavatel, Compal Electronics, se pak postará o pokračování výroby starších modelů.

Apple Watch Series 3

Společnost Compal odmítla tyto zprávy komentovat. Všeobecně je ale známo, že je jedním z největších dodavatelů komponentů pro notebooky na světě a loni dodalo svým klientům 5 miliónů kusů nositelné elektroniky.

Už teď se hojně spekuluje o novinkách, které další generace chytrých hodinek od Applu dostane. Design by měl zůstat stejný, nebo si alespoň nikdo nedokáže moc představit, v čem by se mohl lišit. Moc převratných novinek se také nedá čekat, a hlavní pozornost se upře na životnost baterie a výkon.

 

LTE modul v hodinkách je spíše utopie

Pořád je ale několik zastánců teorie, že se v hodinkách objeví LTE modul, který umožní příjem mobilních dat a osamostatní hodinky od iPhonu. Výhody jsou zřejmé, ale nevýhody také. Uživatelé by museli dokoupit další tarif, na našem specifickém trhu by to bylo ještě více nepříjemné, a manipulace se SIM kartou v hodinkách by asi také nebyla žádný med.

Co si o LTE v Apple Watch myslíte? Mělo by cenu jej do hodinek dát?Kam dál?