Apple Watch Series 3 přijdou zřejmě již na podzim

Budoucí generace chytrých hodinek Apple Watch by měla světlo světa spatřit již tento rok na podzim. Na co se můžeme pravděpodobně těšit?

Podle informací to vypadá, že Apple celkem výrazně prodlouží výdrž baterie. Prozatím se neudává žádné konkrétní číslo, ale teoreticky bychom mohli počítat s výdrží kolem 4-5 dní na jedno nabití. Dále má samozřejmě narůst procesorový a grafický výkon hodinek. Co se nových funkcí týče, tak zde to vypadá, že Apple přidá FaceTime kameru pro audio a videohovory.

Vzhled hodinek má zůstat stejný, respektive se možná trochu změní, ale nečekejme nic zásadního. Je také možné, že nám Apple ukáže chytré řemínky k hodinkám, které budou mít specifiké funkce (zvýšení kapacity baterie, zdravotní funkce atd.).

Do komentářů nám dejte vědět, zda Apple Watch používáte a zda si je hodláte koupit i v budoucnosti. 

Zdroj: Macrumors.com

Kam dál?  • Hesse  Valentino

    Rozhodně si pořídím AW3 pokud přidají zdravotní funkce a FaceTime tak rozhodování jde úplně stranou. Když nemám hodinky AW 2 na ruce víc jak hodinu začínám se cítit neúplný. Takze rozhodně pořídím další verzi. Spousta lidí namítnou že je to předražená blbost ale při správném nastavení je to prodloužená ruka která dokáže ušetřit spousty času.

  • Václav Mužík

    Mám AW2 a považuji je za jednu z nejlepších investic do elektroniky. Během půl roku používání se mi staly asistentem on the go – kalendář, zprávy, možnost rychlých hovorů, ovládání hudby atd. Doma mám telefon v dokovací stanici a celý víkend se pohybuji víceméně jen s hodinkami a vyřídím to nutné. Paradoxně jsem díky nim v takových chvílích méně na FB a podobně, protože je telefon pryč. Teď trochu blbnou s beta iOS, ale to bude ok. Nespokojen jsem akorát s FB messengerem (funguje divně!) a uvítal bych více autonomní chování (připojení k WiFi, chod aplikací 3. stran přímo v hodinkách apod.). Na AW3 si počkám a uvidím, zatím nemám potřebu něco zlepšovat.

  • Zbyšek

    Již déle než 18 měsíců používám AW 1 ke své naprosté spokojenosti. Je to mmj. perfektní mobilní prostředek k okamžité komunikaci a zdroj potřebných informací i bez mobilu v ruce. AW mne také donutily najít si každý den bez výmluvy čas na hodinové cvičení. Rozhodně si AW 3 pořídím, poněvadž jsem si nepořídil vodotěsný obal a tak nemohu s AW 1 do vody. A samozřejmě od AW 3 čekám mnoho nového a prodloužení délky životnosti baterie.