Nové video ukazuje Apple Watch 2, mají tenčí displej a větší baterii

Malý britský obchod, který prodává certifikované Apple příslušenství, sdílel video s údajnými Apple Watch 2. Ukazuje se tenčí displej a větší baterie.

Na první pohled je vidět tenčí displej, který by mohl zvětšit vnitřní prostor. Pokud se podle posledních spekulací implementuje do hodinek GPS, barometr a větší baterie, bude zřejmě druhá generace stejně velká jako ta první.

Apple Watch 2

Akumulátor je dimenzován na 1,28 watt-hodin a je totožný s tím, který se objevil před pár dny. O baterii v nových Apple Watch jsme psali v tomto článku: Apple Watch 2 budou mít údajně o 35 % větší baterii. To by znamenalo, že 42mm verze hodinek se dočká kapacity baterie 334 mAh. Baterie pro menší, 38mm verzi, se ještě nikde neobjevily.

Druhá generace toho dostane ještě více

Vylepšení se také zřejmě dočká Force Touch technologie. Zatím ale není jisté, jakého, a ani z videa nejsou viditelné žádné větší změny.

https://youtu.be/mZqt2rwFvFk

Apple Watch 2 budou představeny ještě letos. Je dokonce možné, že je cupertinská společnost uvede po boku iPhonu 7. Ten se ukáže světu 7. září v 19 hodin večer našeho času. Celou konferenci budeme opět přenášet živě, a to jak textově, tak naším přímým videopřenosem. Veškeré podrobnosti najdete v následujících dnech na našem speciálním blogu.
Zdroj: Macrumors.comKam dál?