Apple Watch 2 nabídnou o 20 až 40 % tenčí konstrukci

Již nějaký ten pátek se spekuluje o představení druhé generace Apple Watch, ovšem dosud žádná ze spekulací nebyla potvrzena.

 

iPhone 7 Plus s duální kamerou

Známý analytik z Wall Street, Brian White, potvrzuje informaci, že se letos dočkáme představení 5,5palcového iPhonu 7 Plus, který nabídne nový duální fotoaparát. Tuto informaci nedávno potvrdil i Ming-Chi Kuo.

iphone 7

Brian White tvrdí, že výroba nového iPhonu 7 bude zahájena na začátku července. Analytik dále věří, že nový model překoná další rekord společnosti Apple, tedy alespoň co se prodejů zařízení týká. Podle jeho slov bude iPhone 7 velmi zajímavým a lákavým zbožím.

Setkal jsem se s technologickou firmou, která získala informace dosavadních prodejů aktuálních iPhonů 6s. Oproti loňskému roku si nový TOP model od Applu koupilo o něco méně zákazníků. Z toho tedy vyplývá, že si americká společnost prožila mírný pokles prodejů. Ovšem velkým lákadlem bude připravovaný iPhone 7, který mimo jiné nabídne opravdu vysoký výkon a též duální fotoaparát. Výroba nového modelu bude zahájena na začátku července.

 

Apple Watch 2 již v červnu?

Ovšem to není vše. Podle již zmíněného analytika se v průběhu dvou až tří měsíců dočkáme druhé generace chytrých hodinek od Applu, Watch 2. White předpovídá, že nová verze nabídne o 20–40 % tenčí konstrukci, což si já osobně nedokážu představit. Pokud tomu tak opravdu bude, jaká asi bude výdrž baterie, která na tom není dobře ani při dosavadní konstrukci Apple Watch? Osobně doufám, že se tato spekulace nestane skutečností.

Apple Watch 2

Tak či onak se nových hodinek dočkáme nejspíše v červnu na WWDC, která by se mohla uskutečnit kolem 13.–17. června v Mosconu West, San Francisku.

Podle veškerých informací, které jsem získal, se nových Apple Watch 2 nedočkáme v září, kdy bude mimo jiné představena nadcházející generace iPhonu 6s, nýbrž během dvou až tří měsíců. Představení hodinek se očekává během června, kdy se bude konat tradiční Apple WWDC. Předpokládáme, že Apple Watch 2 nabídnou o 20 až 40 % tenčí konstrukci než dosavadní Apple Watch.

Jestliže by cupertinská společnost vydala novou verzi hodinek již nyní v červnu, jednalo by se o tradiční krok. Apple Watch tu s námi jsou více než rok, a tak by se hodilo představit novou generaci. Ovšem já bych byl raději, kdybychom se hodinek dočkali až v září, kdy bude představen i nový iPhone 7.

Prodloužil by se tak cyklus vydávání nových zařízení, což by pro mnohé majitele Apple Watch byla utěšující informace. Nemálo zákazníků si totiž hodinky zakoupilo na Vánoce, a kupovat po půl roce nové se jim chtít příliš moc nebude.

Vlastníte Apple Watch? Pokud ano, přešli byste na novou verzi? Napište nám to do komentárů.

Zdroj: MacRumorsKam dál?