Apple vydal opravný iOS 11.0.2. Co všechno řeší?

Apple vydal po týdnu další opravnou aktualizaci iOS 11.0.2. Co všechno opravuje a je vůbec dobré si zařízení aktualizovat?

Aktualizace přichází zhruba po týdnu, kdy Apple vydal iOS 11.0.1. Aktuálně vydaný 11.0.2 opravuje známé problémy, jako například zvláštní šumění, které vycházelo z mikrofonu během hovoru, nechtěné skrytí fotografií nebo problém s otevíráním šifrovaných mailů. Určitě tedy doporučujeme provést update vašeho iOS zařízení.

Systém iOS 11.0.2 má cca 277 MB a je dostupný pro všechna podporovaná zařízení, která již „běží“ na iOS 11. Pokud chcete aktualizovat, jděte do Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru.

Zdroj: 9to5mac.com

Kam dál? • Michal Le

  Vyhodil bych celé oddělení co má na starost vývoj systému… vydají aktualizaci co má řešit chyby a přidají další.. přibyla další – pomalý Wi-Fi signál.. už se tak těším až přejdu zpět na android…

  • Michal

   Tak to good luck😀, kup si mob za 22k a za rok bude tak zasekanej že se ti bude chtít plakat, vím co říkám k Applu sem přešel po několika letech a vždy sem měl ty nejlepší mobily Samsung od S3 až po S7 edge. Za rok koupíš jablko a budeš si říkat proč si byl takovej ocas…..

   • Michal Le

    Já taky vím co říkám…. měl jsem android a teď iOS.. je v mnoha ohledech lepší než android ale má taky hooodně minusů.

  • Jenda Pepé Pajda

   😀 pravidelně testuji všechny veřejné betaverze, a minimum chyb je obdivuhodné. Jakákoliv iOS betaverze je lepší než tragikomedie na androidu 😀

   • Michal Le

    Když myslíš. 😄