Kategorie: Aplikace a Hry

VLC, Jak stáhnout film do iPhonu

Aplikace VLC už podporuje displej iPhonu X a videa ve formátu HEVC

VLC for Mobile se dočkala aktualizace a teď nabízí optimalizované uživatelské rozhraní pro iPhone X a přehrávání videí ve formátu HEVC.

Bridge Constructor Portal od Valve přijde na iOS a macOS už 20. prosince

Novou portálovou hru od společnosti Valve si budete moci zahrát již 20. prosince. Bude se jednat o logický titul s prvky známými z dalšího populárního titulu Bridge Constructor.

Hipstamatic představil nový fotografický balík Cape Town HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat jedním z nejkrásnějších měst světa a jmenuje se Cape Town.

Aktualizace Instagramu, Instagram

Instagram pokračuje s útokem na Snapchat a plánuje další nové funkce

Nově přichází Remix, kterým to ale rozhodně nekončí. V plánu je i ukládání Příběhů nebo sdílení na WhatsApp. Co Instagram v plánu stále nemá, je ale aplikace pro iPad.

Snapchat

Snapchat nově rozeznává obsah na fotografiích a přidává k nim rámečky a text

Na měsíc prosinec plánují vývojáři aplikace Snapchat obsáhlou aktualizaci. Už nyní ale přidávají automatické rozpoznávání obsahu na fotografiích.

Parcel

Sledujte své vánoční balíčky s aplikací Parcel

Vánoce jsou na krku. Jestliže dárky pod stromeček nakupujete v internetových obchodech, může se vám hodit aplikace Parcel. Ta totiž sleduje váš balíček až domů.

Hra Animal Crossing: Pocket Camp dosáhla za první týden 15 milionů stažení

Nintendo minulý týden oficiálně uvedlo hru Animal Crossing: Pocket Camp do App Storu. Nyní už má 15 milionů stažení, což je půlka toho, co za stejnou dobu zvládl Super Mario Run.

AppParade

Vývojáři, ukažte svůj výtvor a vyhrajte! AppParade 29 už 4. 12. v pondělí

Na AppParade 29 s partnery Google a Moneta Money Bank. Tradičně na soutěžní přehlídce vybíráme nejlepší aplikace a obdarováváme vítěze i hlasující.

MacX Video Converter Pro

MacX Video Converter Pro převede jakékoliv video a je teď zdarma!

Potřebujete aplikaci pro převod, úpravu nebo stahování videa z YouTube? MacX Video Converter Pro zvládne vše a je nyní v akci zdarma.

zábava

Zapomenutá zábava jednoduchých her

V dnešní době si na váš iPhone můžete pořídit jakoukoliv aplikaci, na kterou lze pomyslet, a totéž platí i pro hry – pokud si ji dokážete představit, pravděpodobně ji někdo již naprogramoval a dá se najít v App Store.

Ulysses

Populární aplikace Ulysses dostala update a spolupracuje s Face ID

Ulysses je aplikace, která slouží k nerušenému psaní textů. Nyní vývojáři vydali update pro iOS a nabízí plnou kompatibilitu s iPhonem X a Face ID.

Sonic the Hedgehog 2

SEGA uvedla do App Storu další legendu. Zahrajte si Sonic the Hedgehog 2

V rámci Sega Forever uvedla tato společnost do App Storu další titul s ikonickým modrým ježkem v hlavní roli. Zahrajte si Sonic the Hedgehog 2 zcela zdarma.

Jak zkopírovat film na DVD do počítače, WinX DVD Ripper Platinum

Jak zkopírovat film na DVD do počítače? Podívejte se na řešení

Potřebujete vaši sbírku filmů na DVD dostat do počítače a uložit někam na externí disk? Jak zkopírovat film na DVD do počítače se dočtete v našem článku.

Animoji

Na Animoji nemusíte mít iPhone X. Jak je zprovoznit i na jiných iPhonech?

Minulý týden se objevila informace, že funkce Animoji, kterou má exkluzivně iPhone X, by mohla být podporována na jakémkoli iPhonu. Jak na to?

Plume Air Report

Kontrolujte kvalitu ovzduší s aplikací Plume Air Report

Výchozí aplikace Počasí od Applu sice ukáže mnoho informací, ale jak se informovat o kvalitě ovzduší v daném místě? Zkuste aplikaci Plume Air Report.

WinX DVD Copy Pro

WinX DVD Copy Pro – opravte poškozené DVD a udělejte z něj nové

Spousta uživatelů má ještě stohy DVD s filmy a některá už nefungují, protože jsou poškozená. WinX DVD Copy Pro zvládne jejich zkopírování.

Monument Valley 2 je důstojným nástupcem prvního dílu

Po třech letech přichází druhý díl, Monument Valley 2. První díl znamenal revoluci, pokračování navazuje více než důstojně.

kobolds

Nová expanze do Hearthstone se ponese v duchu Kobolds & Catacombs

Nejoblíbenější on-line hra světa Hearthstone se rozšíří o další karty. Díky expanzi Kobolds & Catacombs ale přijde i zcela nový herní mód.