Kategorie: Aplikace a Hry

Pinterest

Piny v aplikaci Pinterest je nyní možné přibližovat

Pinterest konečně přidal dlouho požadovanou funkci, která vám umožní přibližovat si jednotlivé piny. Stejně jako v celém systému iOS toho docílíte gestem rozevření prstů.

VLC, Jak stáhnout film do iPhonu

Jak stáhnout film do iPhonu? Zkuste aplikaci VLC

Jedete třeba na dovolenou a nevíte, jak stáhnout film do iPhonu? Pokud se nechcete cestou nudit, tento návod vám poradí. Zkuste aplikaci VLC.

Wikipedia

Aplikace Wikipedia pro iOS přidává tmavý režim a samolepky pro Zprávy

Wikipedia vydala aktualizaci pro svojí aplikaci na App Store. Ve verzi 5.6 nabízí nově tmavý režim, samolepky pro Zprávy nebo novou sekci On this Day.

Facebook Marketplace

Facebook Marketplace přichází do České republiky

Vypadá to, že k aktuálním prodejním serverům, jako jsou například sBazar, Bazoš, LetGo, Bayo a další, se přidává nová služba v podobě Facebook Marketplace.

Shiftit

Nainstalujte si Shiftit a mějte uspořádání oken na macOS pod palcem

Aplikace Shiftit je velice malá, má kolem 500 KB, ale je neuvěřitelně nápomocná. Shiftit totiž umí automaticky „ukotvit” otevřená okna. Nemusíte tedy okna zmenšovat či zvětšovat manuálně.

Hipstamatic

Hipstamatic představil nový fotografický balík Laos HipstaPak

Velice oblíbená fotografická aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat asijským státem Laos.

Spark

Emailový klient Spark pro Mac nyní nabízí inteligentní vyhledávání

Populární mailový klient pro Mac, Spark, se dočkal vítané aktualizace a umí chytřeji vyhledávat. Jedná se o zdatného konkurenta nativní aplikaci Mail v macOS.

App Store, 10 aplikací, Služby Applu, aktualizace v macOS

Jaké jsou ty nejlepší aplikace z App Store, které se hodí na každé pláži?

Ať se vám to líbí, nebo ne, letní prázdniny se přehupují do své druhé půle. Víte, jaké aplikace z App Store se vám hodí, pokud chcete celý srpen trávit na pláži?

iOS hra The Elder Scrolls: Legends Heroes of Skyrim je dostupná pro iPhony

Bude tomu rok, co do App Storu vtrhla další hra s legendárním jménem. The Elder Scrolls byl však dostupný jen pro iPady. To se ale mění.

Apple Store

Apple Store podporuje Touch ID, rozhodněte to prstem

Aktualizujte si aplikaci Apple Store. Nákupy jsou nyní mnohem jednodušší díky podpoře Touch ID, takže odpadá zdlouhavé zadávání hesla!

TVShow TIme

Sledujete seriály? Tak to vám nesmí chybět aplikace TVShow Time!

Pokud máte rádi zahraniční seriály a sledujete jich více než jeden, máme pro vás zajímavou aplikaci TVShow Time. Aplikace sama sleduje aktuální novinky ohledně seriálů, ale hlavně – umí sledovat a upozorňovat na nové a právě vydané díly. 

Gudak Cam Kodak

Používejte iPhone k focení jako starý fotoaparát, aplikace Gudak Cam to umí

Gudak Cam je nová aplikace, která změní způsob fotografování vaším iPhonem. Funguje totiž jako starý jednorázový fotoaparát a stojí 29 korun.

Pokémon GO

Nejpitomější gadget? Kroužek pro připevnění Pokémon GO Plus

Pokémon GO bude brzy slavit výročí. Ano, tato hra využívající rozšířené reality už je tu s námi skoro rok. A k té příležitosti půjde koupit speciální příslušenství.

1Password

1Password už umí kopírovat i jednorázová hesla

Pokud využíváte dvoufaktorové ověřování, určitě uvítáte novinku, kterou vývojáři přidali do verze 6.8 populárního správce hesel 1Password.

infltr

Chcete aplikaci infltr zdarma? Víme, jak na to!

U Applu je zvykem, že čas o času zlevní nějakou vybranou aplikaci ve svém Apple Storu. Teď je k dispozici zdarma infltr. A my víme, jak ji stáhnout bez placení!

Waze

Aplikace Waze vás nyní může navigovat vaším vlastním hlasem

Navigační aplikace Waze dostala aktualizaci, která přináší funkci Voice Recorder. Nyní si tak můžete nahrát vlastní navigační příkazy.

warcraft

Hearthstone chystá další expanzi. Připravte se na Knights of the Frozen Throne

Blizzard nepřestává aktualizovat nejrozšířenější online hru světa Hearthstone: Heroes of Warcraft. Nyní přichází expanze Knights of the Frozen Throne.

Street Fighter IV

Street Fighter IV Champion Edition je v App Storu a podporuje i MFi ovladače

Společnost Capcom uvedla do App Storu její legendární mlátičku Street Fighter IV s podtitulem Champion Edition. Máte-li chuť na trochu krve a hodně nostalgie, je to ta pravá pařba na léto.