Bezdrátová sluchátka AirPods jsou konečně k dispozici. Objednávejte!

Konec spekulacím a zdlouhavému čekání. Můžete se směle pustit do objednávání Apple AirPods. Tato elegantní sluchátka byste mohli obdržet už před Vánoci.

O tom, že se Apple snaží uvést do prodeje nová bezdrátová sluchátka, se oficiálně ví už od představení iPhonu 7 a dalších produktů. Do dnešního dne však nebylo jasné, kdy budou zahájeny objednávky. Ten čas konečně přišel.

AirPods

Pokud si někteří z vás dělají zálusk na tolik opěvovaná AirPods, neváhejte a vhazujte je do tašek. Sluchátka je totiž možné pořídit i v českém Apple Storu. Nepatří mezi nejlevnější produkt, to se ostatně dalo čekat. Lze si je pořídit za 4 990 Kč. První kusy by se k zákazníkům měly dostat těsně před Vánoci, konkrétně 21. nebo 22. prosince.

 

A pak, že kouzla neexistují

Přesně tímto označením by se dal charakterizovat tento produkt. Apple svá AirPods chválí, kde se jen dá. Jde o bezdrátové pecky, které vám údajně jednoduše zamotají hlavu. Nastavují se jedním klepnutím a z uší prý rozhodně nevypadnou. Hlavním tahounem těchto sluchátek je speciálně vyvinutý čip w1. Ten zajišťuje všechny podstatné funkce AirPods. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 5 hodin provozu. Poznají, kdy mluvíte a kdy posloucháte např. nějakou hudbu. Upravují zvuk podle potřeby a v okamžiku, kdy je vytáhnete z uší, vše co v nich dosud hrálo, okamžitě utichne.

AirPods se dodávají v pouzdře, jehož součástí je bezdrátové nabíjení. Dovedou tedy spolehlivě fungovat celý den a odložení sluchátek do pouzdra na 15 minut stačí, aby se doplnila jejich energie až na 3 hodiny dalších aktivit. Ovládání hlasitosti a dalších funkcí je řešeno prostřednictvím Siri. AirPods lze používat s nejaktuálnějšími operačními systémy od Applu. Mám samozřejmě na mysli iOS 10, Watch OS 3 a macOS Sierra.

Zdroj: Macrumors.comKam dál?